Zpět

1. disciplína 8+ mix M

2. disciplína 1x mM A-C

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZ (Ø 42 let), kategorie: B
    (Jiří MALECKÝ)
  • 2. OSTP / CZ (Ø 54 let), kategorie: D
    (Vojtěch ČERNÁK)
  • 3. PARD / CZ (Ø 30 let), kategorie: A
    (Marek VÁGNER)

3. disciplína 4- žM

Nekompletní posádky:
  • 1. OLOM+PARD / CZ
    (Naděžda SLAVÍKOVÁ, Petra PUSTĚJOVSKÁ)
  • 2. SLAV+BOHM / CZ
    (Ivana VARHULÍKOVÁ, Zdena NORKOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ)

4. disciplína 2- mM

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZ (Ø 44 let), kategorie: C
    (Roman GWOZDIAK, Jiří DRLÍK)

5. disciplína 1x mM D-M

Kompletní posádky:
  • 1. OSTP / CZ (Ø 54 let)
    (Vojtěch ČERNÁK)

6. disciplína 4+ mM A-C

Kompletní posádky:
  • 1. BOHM / CZ (Ø 48,5 let), kategorie: C
    (Petr KUDERA, Vít JANOUŠ, Václav PECHEK, Jiří CIGLER, Jindřiška KRÁLOVÁ)

7. disciplína 8+ žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV+VKSM+LOKB / CZ (Ø 56,3 let), kategorie: E
    (Hana DRDÁKOVÁ, Oldřiška PĚKNÁ, Ivana VARHULÍKOVÁ, Jitka MAŠÁTOVÁ, Eliška ANDĚLOVÁ, Hana VAJNEROVÁ, Zdena NORKOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ, Eva VARVAŘOVSKÁ)

8. disciplína 4x- mM

Kompletní posádky:
  • 2. PARD / CZ (Ø 41,8 let), kategorie: B
    (Jiří DRLÍK, Marek VÁGNER, Roman GWOZDIAK, Martin PŘÍHODA)
Nekompletní posádky:
  • 1. NERA+OSTP / CZ
    (Vojtěch ČERNÁK, Jan PEŠAT, Josef ZBOŘIL)

9. disciplína 2x žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZ (Ø 59 let), kategorie: E
    (Hana DRDÁKOVÁ, Hana VAJNEROVÁ)
  • 2. VKSM / CZ (Ø 41 let), kategorie: B
    (Lucie ČERVINKOVÁ, Eliška ANDĚLOVÁ)
  • 4. PARD / CZ (Ø 38,5 let), kategorie: B
    (Michala PŘÍHODOVÁ, Kateřina PŘÍHODOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 3. OSTP+SLAV / CZ
    (Jitka MAŠÁTOVÁ)

10. disciplína 4+ mM D-M

11. disciplína 8+ giga

12. disciplína 2x mixM A-C

Kompletní posádky:
  • 1. VKSM+MĚLN / CZ (Ø 42,5 let), kategorie: B
    (Eliška ANDĚLOVÁ, Jiří MALECKÝ)
  • 3. OSTP / CZ (Ø 49 let), kategorie: C
    (Vojtěch ČERNÁK, Eva ČERNÁKOVÁ)
  • 5. PARD / CZ (Ø 29,5 let), kategorie: A
    (Marek VÁGNER, Kateřina PŘÍHODOVÁ)
  • 6. PARD / CZ (Ø 48,5 let), kategorie: C
    (Martin PŘÍHODA, Michala PŘÍHODOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 2. OLOM+SLAV / CZ
    (Jitka MAŠÁTOVÁ)
  • 4. MĚLN+ŠTĚT / CZ
    (Pavel VRÁNEK)

13. disciplína 4+ žM

14. disciplína 4 x- MIX M

Kompletní posádky:
  • 2. PARD / CZ (Ø 39 let)
    (Martin PŘÍHODA, Marek VÁGNER, Michala PŘÍHODOVÁ, Kateřina PŘÍHODOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 1. OSTP+SLAV+LSBR / CZ
    (Vojtěch ČERNÁK, Hana DRDÁKOVÁ, Ivana VARHULÍKOVÁ)

15. disciplína 2- žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZ (Ø 51,5 let), kategorie: D
    (Ivana VARHULÍKOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ)

16. disciplína 8+ mM D-F

Nekompletní posádky:
  • 1. ČVKP+BLES+BOHM+DUKL / CZ
    (Pavel ROZEHNAL, Jiří HLAD, Josef NEŠTICKÝ)

17. disciplína 2x mM A-C

Kompletní posádky:
  • 1. ŠTĚT / CZ (Ø 47 let), kategorie: C
    (Petr VRÁNEK, Pavel VRÁNEK)

18. disciplína 1x žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZ (Ø 58 let), kategorie: E
    (Hana VAJNEROVÁ)
  • 2. BOHM / CZ (Ø 60 let), kategorie: F
    (Zuzana KOSKOVÁ)
  • 3. SLAV / CZ (Ø 50 let), kategorie: D
    (Jitka MAŠÁTOVÁ)
  • 4. OSTP / CZ (Ø 44 let), kategorie: C
    (Eva ČERNÁKOVÁ)

19. disciplína 2x mM D-M

Kompletní posádky:
  • 1. BOHM / CZ (Ø 58 let)
    (Vladimír BURDA, Jan VESECKÝ)
Nekompletní posádky:
  • 2. OSTP+LSBR / CZ
    (Vojtěch ČERNÁK)

20. disciplína 4- mM

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZ (Ø 41,8 let), kategorie: B
    (Jiří DRLÍK, Marek VÁGNER, Roman GWOZDIAK, Martin PŘÍHODA)

21. disciplína 1x dky

22. disciplína 4x- žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZ (Ø 63,5 let), kategorie: F
    (Hana DRDÁKOVÁ, Oldřiška PĚKNÁ, Zdena NORKOVÁ, Hana VAJNEROVÁ)
  • 2. VKSM / CZ (Ø 46,3 let), kategorie: C
    (Ilona LEDVINOVÁ, Lucie ČERVINKOVÁ, Eliška ANDĚLOVÁ, Lenka FULÍNOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 3. HODN+SLAV / CZ
    (Jitka MAŠÁTOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ)

23. disciplína 8+ mM G-M

24. disciplína 2x mix M D-M

Kompletní posádky:
  • 1. BOHM+PARD / CZ (Ø 63 let)
    (Zuzana KOSKOVÁ, Jan KOSEK)
  • 3. BOHM+SLAV / CZ (Ø 58,5 let)
    (Vladimír BURDA, Jitka MAŠÁTOVÁ)
  • 4. OSTP+SLAV / CZ (Ø 55 let)
    (Vojtěch ČERNÁK, Ivana VARHULÍKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 2. SLAV+LOKB / CZ
    (Hana DRDÁKOVÁ)

25. disciplína 1x dci

26. disciplína 8+ mM A-C

ZpětTisk