Zpět

1. disciplína 2x žkym

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Eliška NĚMCOVÁ, Rozálie BÁRTŮ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Anna VENDLOVÁ, Lucie PAVLÍKOVÁ)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 12 let)
    (Sára KORDOVÁ, Tereza JANUŠKOVÁ)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 12 let)
    (Veronika BITTNEROVÁ, Anna ČERNÁ)

2. disciplína 4+ žkys

3. disciplína 2- dky

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Kateřina DRNKOVÁ, Adéla MÁTLOVÁ)

4. disciplína 4x- dky

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 15,3 let)
    (Terezie HRABALOVÁ, Romana MATULOVÁ, Petra JAKŠOVÁ, Eliška KUNČÁKOVÁ)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Martina LEDVINOVÁ, Zuzana ZEMANOVÁ, Markéta NOVÁKOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ)

5. disciplína 4- jky

6. disciplína 2x jky

Kompletní posádky:
  • 2. JHRD / CZE (Ø 17,5 let)
    (Michaela TESAŘOVÁ, Anna DRNKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 1. ČVKB+ADMI / CZE
    (Karolína POKORNÁ)

7. disciplína 1x ž

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 19 let)
    (Barbora MÁTLOVÁ)

8. disciplína 1x žLV

9. disciplína 2x žcim

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (David SKOPAL, David VLČEK)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (Jan POSPÍŠIL, Štěpán DOUBRAVA)
  • 4. ČVKB / CZE (Ø 12 let)
    (Nikolas HÖNIG, Daniel SOLÍK)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 11,5 let)
    (Ondřej ŠAFRATA, Šimon DVOŘÁK)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Daniel JAROŠ, Šimon PÍŠA)
Nekompletní posádky:
  • 3. TŘEB / CZE
    (Matyáš GRÁF)

10. disciplína 4+ žcis

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (Daniel BARTOŠ, David SKLENÁŘ, Michael BUBNIAK, Radovan ŠOLLE, Jakub KUKAČ)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 13,3 let)
    (Adam STRATIL, Jakub SEKANINA, Jakub KIDA, Jiří MLYNÁŘ, Kateřina PRCHALOVÁ)
  • 3. ČVKB / CZE (Ø 13,8 let)
    (Eduard TYLEČEK, Pavel PAVLOUŠEK, Robin ROOSENDAAL, Maxim KALINA, Abram HRAZDIRA)

11. disciplína 2- dci

Kompletní posádky:
  • 1. VKSM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Filip HÁJEK, Roman PANASENKO)

12. disciplína 4x- dci

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD+TÁBR / CZE (Ø 15,3 let)
    (Radek WINKLER, Adam PŘIBYL, Adam HRON, Tadeáš STRUNA)
Nekompletní posádky:
  • 2. JHRD+TÁBR+BOHM / CZE
    (Samuel KREJČÍŘ, Jan KOŠKA, Ondřej PECIVAL)

13. disciplína 4- jři

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKP / CZE (Ø 17,8 let)
    (Dennis PINC, Vladimír VURSTA, Samuel LOŽEK, Oto VAVREK)

14. disciplína 2x jři

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 17,5 let)
    (Vít VAVERKA, Matěj LOHNICKÝ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 17 let)
    (Radim STANĚK, Hubert ŠIMŮNEK)

15. disciplína 1x m

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 19 let)
    (Albert ČEKAL)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 19 let)
    (Martin KUBÍČEK)
  • 3. ÚSTÍ / CZE (Ø 20 let)
    (Jan ŠEDÝ)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 19 let)
    (Vojtěch PEŠEK)

16. disciplína 1x mLV

Kompletní posádky:
  • 1. ÚSTÍ / CZE (Ø 20 let)
    (Jan ŠEDÝ)

17. disciplína 1x žkym 11

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 11 let)
    (Nikol BUBNIAKOVÁ)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 11 let)
    (Nela KUKAČOVÁ)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 11 let)
    (Markéta PAROULKOVÁ)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Anna VENDLOVÁ)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Lucie PAVLÍKOVÁ)

18. disciplína 1x žkym 11/neděle

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Elen HRONOVÁ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Denisa BUBENÍKOVÁ)

19. disciplína 4x+ žkys

20. disciplína 8+ dky

21. disciplína 1x jky

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 17 let)
    (Karolína POKORNÁ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 18 let)
    (Michaela TESAŘOVÁ)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 17 let)
    (Anna DRNKOVÁ)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 17 let)
    (Aneta VESELÁ)

22. disciplína 4- ž

23. disciplína 2x ž

24. disciplína 2x žLV

25. disciplína 1x žcim 11

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Sebastián BÖHM)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Filip KOLÁŘ)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Antonín NEMEŠKAL)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Vladimír BOLF)
  • 5. TŘEB / CZE (Ø 11 let)
    (Noel BOUŠE)
  • 6. ČVKB / CZE (Ø 11 let)
    (Jan MALÝ)
  • 7. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Ondřej ŠAFRATA)
  • 8. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Šimon PÍŠA)

26. disciplína 1x žcim 12

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (Štěpán KYJEVSKÝ)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (Jakub PAVLITA)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (Josef ZAVADIL)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Adam ČEKAL)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Daniel ROJKA)
  • 6. TŘEB / CZE (Ø 12 let)
    (Matyáš GRÁF)
  • 7. ČVKB / CZE (Ø 12 let)
    (Nikolas HÖNIG)
  • 8. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Šimon DVOŘÁK)

27. disciplína 4x+ žcis

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 13,5 let)
    (Jakub KIDA, Michael AMBROS, Jonáš LUC, Jiří HUSIČKA, Markéta HOLČÁKOVÁ)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 13,8 let)
    (Ondřej LANGER, Daniel BARTOŠ, Radovan ŠOLLE, Jakub KUKAČ, Sabrina HORÁKOVÁ)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 13,5 let)
    (Maxim WEINLICH, Erik PROCHÁZKA, Petr HEJDA, Radek MIKEŠ, Barbora DOSTÁLOVÁ)
  • 4. VKSM / CZE (Ø 14 let)
    (Petr VAZDA, Jamie Eliot CHILD, Jakub NAVRÁTIL, Alex POLDAUF, Kristýna KNOBOVÁ)
  • 5. VKSM / CZE (Ø 13,5 let)
    (Ludvík JÁNSKÝ, Filip MITÍSKA, Tadeáš ONDRÁČEK, Mikuláš HÁJEK, Lucie NOVÁKOVÁ)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Daniel KOLÁŘ, Dominik BÖHM, Ondřej BAŠTA, Václav KNESL, Tobiáš NĚMEC)
  • 7. ČVKB / CZE (Ø 13,8 let)
    (Maxim KALINA, Eduard TYLEČEK, Robin ROOSENDAAL, Pavel PAVLOUŠEK, Jakub SEDLÁČEK)

28. disciplína 8+ dci

29. disciplína 1x jři

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 17 let)
    (Matěj LOHNICKÝ)
  • 2. ČVKB / CZE (Ø 18 let)
    (Vít VAVERKA)

30. disciplína 4- m

31. disciplína 2x m

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 19 let)
    (Albert ČEKAL, Martin KUBÍČEK)
  • 2. TŘEB+ÚSTÍ / CZE (Ø 19,5 let)
    (Vojtěch PEŠEK, Jan ŠEDÝ)

32. disciplína 2x mLV

33. disciplína 1x žkys 13

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 13 let)
    (Sabrina HORÁKOVÁ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Veronika VRBOVÁ)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Eliška MIKULÍKOVÁ)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 13 let)
    (Anna SOUKUPOVÁ)

34. disciplína 1x žkys 14

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (Eva SLEPIČKOVÁ)
  • 2. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Štěpánka SCHÖTTERLOVÁ)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Hana BOUCHALOVÁ)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Veronika ŠMEJKALOVÁ)

35. disciplína 4- dky

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 15,3 let)
    (Martina BARTKOVÁ, Petra JAKŠOVÁ, Anna JANÍČKOVÁ, Jitka JURNEČKOVÁ)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Hedvika MALEČKOVÁ, Veronika ROZOVÁ, Lucie RABOVÁ, Martina LEDVINOVÁ)

36. disciplína 2x dky

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 15 let)
    (Terezie HRABALOVÁ, Romana MATULOVÁ)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Markéta NOVÁKOVÁ, Zuzana ZEMANOVÁ)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 15,5 let)
    (Adéla ČERNÁ, Klára KOHOUTOVÁ)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Tamara PITTEROVÁ, Hana ŠŤASTNÁ)

37. disciplína 8+ jky

38. disciplína 2- ž

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 20,5 let)
    (Romana ILLEOVÁ, Hana KLÍMOVÁ)

39. disciplína 4x- ž

40. disciplína 1x žcis 13

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 13 let)
    (Ondřej LANGER)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 13 let)
    (Michael AMBROS)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Petr ADAM )
  • 4. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Adam KRATOCHVÍL)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Lukáš LAŠTOVKA)
  • 6. ČVKB / CZE (Ø 13 let)
    (Abram HRAZDIRA)
  • 7. ČVKB / CZE (Ø 13 let)
    (Jakub SEDLÁČEK)
  • 8. ČVKB / CZE (Ø 13 let)
    (Sebastián POLACH)
  • 9. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Vít KUBÍN)

41. disciplína 1x žcis 14

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (Erik PROCHÁZKA)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (Jakub KUKAČ)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (Jonáš LUC)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Petr KOCOUREK)
  • 5. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Šimon HERDA)
  • 6. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Martin ČURDA)
  • 7. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Tobiáš NĚMEC)
  • 8. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Vojtěch VEŘTÁT)
  • 9. ČVKB / CZE (Ø 14 let)
    (Václav JAGOŠ)
  • 10. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Jakub HOLICKÝ)

42. disciplína 4- dci

43. disciplína 2x dci

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD+TÁBR / CZE (Ø 15 let)
    (Radek WINKLER, Tadeáš STRUNA)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Jonáš PETRŮ, Matyáš PÍŠA)

44. disciplína 8+ jři

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKP / CZE (Ø 17,4 let)
    (Dennis PINC, Jiří PAZDERA, Nikolai SILIN, Václav KREJČÍ, Alan BRŇÁK, Vladimír VURSTA, Samuel LOŽEK, Oto VAVREK, Adam NOVÁK)
Nekompletní posádky:
  • 2. JHRD+TŘEB / CZE
    (Adam JEDLIČKA, Adam ŘEPA, Radim STANĚK, Hubert ŠIMŮNEK)

45. disciplína 2- m

46. disciplína 4x- m

47. disciplína 4x+ žkym

Kompletní posádky:
  • 2. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Elen HRONOVÁ, Denisa BUBENÍKOVÁ, Eliška NĚMCOVÁ, Rozálie BÁRTŮ, Tobiáš NĚMEC)
Nekompletní posádky:
  • 1. OLOM+ČVKB / CZE
    (Nela KUKAČOVÁ, Markéta PAROULKOVÁ, Nikol BUBNIAKOVÁ, Jakub KUKAČ)

48. disciplína 2x žkys 13

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 13 let)
    (Barbora DOSTÁLOVÁ, Sabrina HORÁKOVÁ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Eliška MIKULÍKOVÁ, Veronika VRBOVÁ)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Lucie ŠORŠOVÁ, Adéla HRŮŠOVÁ)

49. disciplína 2x žkys

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Nela BARTUŠKOVÁ, Veronika ŠMEJKALOVÁ)

50. disciplína 1x dky

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 15 let)
    (Jitka JURNEČKOVÁ)
  • 2. ČVKB / CZE (Ø 15 let)
    (Anna JANÍČKOVÁ)
  • 3. ČVKB / CZE (Ø 16 let)
    (Martina BARTKOVÁ)
  • 4. ČVKB / CZE (Ø 16 let)
    (Eliška KUNČÁKOVÁ)
  • 5. VKSM / CZE (Ø 15 let)
    (Lucie RABOVÁ)
  • 6. VKSM / CZE (Ø 16 let)
    (Veronika ROZOVÁ)
  • 7. TŘEB / CZE (Ø 15 let)
    (Klára KOHOUTOVÁ)
  • 8. TŘEB / CZE (Ø 16 let)
    (Adéla ČERNÁ)
  • 9. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Karla SMEJKALOVÁ)
  • 10. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Hana ŠŤASTNÁ)
  • 11. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Tamara PITTEROVÁ)

51. disciplína 2- jky

52. disciplína 4x- jky

53. disciplína 8+ ž

54. disciplína 4x+ žcim

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (Jan POSPÍŠIL, Štěpán DOUBRAVA, David SKOPAL, David VLČEK, Barbora DOSTÁLOVÁ)
  • 2. OLOM+ČVKB / CZE (Ø 12 let)
    (Štěpán KYJEVSKÝ, Jakub PAVLITA, Josef ZAVADIL, Daniel SOLÍK, Sabrina HORÁKOVÁ)

55. disciplína 2x žcis 13

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 13 let)
    (Maxim WEINLICH, Petr HEJDA)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 13 let)
    (Ludvík JÁNSKÝ, Filip MITÍSKA)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Adam KRATOCHVÍL, Lukáš LAŠTOVKA)
  • 4. ČVKB / CZE (Ø 13 let)
    (Sebastián POLACH, Jakub SEDLÁČEK)

56. disciplína 2x žcis

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (David SKLENÁŘ, Michael BUBNIAK)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (Jiří HUSIČKA, Radek MIKEŠ)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 13,5 let)
    (Matouš DRAHOTUSKÝ, Jonáš LUC)
  • 4. VKSM / CZE (Ø 14 let)
    (Jamie Eliot CHILD, Alex POLDAUF)
  • 5. VKSM / CZE (Ø 14 let)
    (Mikuláš HÁJEK, Ilya POGREBŇA)
  • 6. VKSM / CZE (Ø 14 let)
    (Tadeáš ONDRÁČEK, Petr VAZDA)
  • 7. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Martin ČURDA, Šimon HERDA)
  • 8. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Daniel KOLÁŘ, Dominik BÖHM)
  • 9. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Ondřej BAŠTA, Václav KNESL)
  • 10. ČVKB / CZE (Ø 13,5 let)
    (Václav JAGOŠ, Abram HRAZDIRA)
  • 11. ČVKB / CZE (Ø 13,5 let)
    (Václav JAGOŠ, Abram HRAZDIRA)
  • 12. JHRD / CZE (Ø 13,5 let)
    (Vít KUBÍN, Jakub HOLICKÝ)

57. disciplína 1x dci

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Samuel KREJČÍŘ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Adam PŘIBYL)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 15 let)
    (Tomáš JANEČEK)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 16 let)
    (Ivo BOUCHAL)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Václav ŠUSTR)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Matyáš PÍŠA)
  • 7. JHRD / CZE (Ø 15 let)
    (Jonáš PETRŮ)

58. disciplína 2- jři

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKP / CZE (Ø 18 let)
    (Dennis PINC, Oto VAVREK)
  • 2. ČVKP / CZE (Ø 17,5 let)
    (Samuel LOŽEK, Vladimír VURSTA)

59. disciplína 4x- jři

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 17,5 let)
    (Adam JEDLIČKA, Adam ŘEPA, Radim STANĚK, Hubert ŠIMŮNEK)

60. disciplína 8+ m

ZpětTisk