Zpět

1. disciplína 2x žkym

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Jana RÁČKOVÁ, Štěpánka MALECKÁ)

2. disciplína 4+ žkys

3. disciplína 2- dky

4. disciplína 4x- dky

5. disciplína 4- jky

6. disciplína 2x jky

Nekompletní posádky:
  • 1. DĚČN+ÚSTÍ / CZE
    (Klára BESSEROVÁ)

7. disciplína 1x ž

8. disciplína 1x žLV

9. disciplína 2x žcim

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 11 let)
    (Stanislav PLECITÝ, Michal ČVANČARA)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Lukáš KŘÍŽEK, David KÁPIČKA)
  • 3. MĚLN / CZE (Ø 11,5 let)
    (Aleš MALÝ, Marek HELCL)

10. disciplína 4+ žcis

11. disciplína 2- dci

12. disciplína 4x- dci

Kompletní posádky:
  • 1. ÚSTÍ / CZE (Ø 15,8 let)
    (Šimon MOUDRÝ, Antonín HÁMA, Josef ŘÍHA, Josef HÁNA)

13. disciplína 4- jři

14. disciplína 2x jři

15. disciplína 1x m

16. disciplína 1x mLV

17. disciplína 1x žkym 11

18. disciplína 1x žkym 12

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Štěpánka MALECKÁ)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Jana RÁČKOVÁ)

19. disciplína 4x+ žkys

20. disciplína 8+ dky

21. disciplína 1x jky

Kompletní posádky:
  • 1. ÚSTÍ / CZE (Ø 17 let)
    (Klára BESSEROVÁ)

22. disciplína 4- ž

23. disciplína 2x ž

24. disciplína 2x žLV

25. disciplína 1x žcim 11

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 11 let)
    (Marek HELCL)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 11 let)
    (Stanislav PLECITÝ)
  • 3. MĚLN / CZE (Ø 11 let)
    (Michal ČVANČARA)

26. disciplína 1x žcim 12

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (David KÁPIČKA)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Lukáš KŘÍŽEK)

27. disciplína 4x+ žcis

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 13,5 let)
    (Jiří THON, David TRUSCINSKÝ, Vojtěch ROHLÍČEK, Matěj FIALA, Jan TISLICKÝ)

28. disciplína 8+ dci

29. disciplína 1x jři

Kompletní posádky:
  • 1. ÚSTÍ / CZE (Ø 17 let)
    (Tomáš FRÝDA)

30. disciplína 4- m

31. disciplína 2x m

32. disciplína 2x mLV

33. disciplína 1x žkys 13

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (Jindřiška HUŠKOVÁ)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (Simona ČERNÁ)

34. disciplína 1x žkys 14

35. disciplína 4- dky

36. disciplína 2x dky

37. disciplína 8+ jky

38. disciplína 2- ž

39. disciplína 4x- ž

40. disciplína 1x žcis 13

41. disciplína 1x žcis 14

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 14 let)
    (Karel NOVOTNÝ)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 14 let)
    (Matyáš NOVOTNÝ)
  • 3. MĚLN / CZE (Ø 14 let)
    (Jan VALSA)
  • 4. MĚLN / CZE (Ø 14 let)
    (Matěj MUŠKA)

42. disciplína 4- dci

43. disciplína 2x dci

44. disciplína 8+ jři

45. disciplína 2- m

46. disciplína 4x- m

47. disciplína 4x+ žkym

48. disciplína 2x žkys 13

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (Simona ČERNÁ, Jindřiška HUŠKOVÁ)

49. disciplína 2x žkys

50. disciplína 1x dky

51. disciplína 2- jky

52. disciplína 4x- jky

53. disciplína 8+ ž

54. disciplína 4x+ žcim

55. disciplína 2x žcis 13

56. disciplína 2x žcis

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 14 let)
    (Karel NOVOTNÝ, Jan VALSA)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 14 let)
    (Matyáš NOVOTNÝ, Matěj MUŠKA)
  • 3. MĚLN / CZE (Ø 13,5 let)
    (Jiří THON, Matěj FIALA)

57. disciplína 1x dci

Kompletní posádky:
  • 1. ÚSTÍ / CZE (Ø 16 let)
    (Jakub HORÁČEK)

58. disciplína 2- jři

59. disciplína 4x- jři

60. disciplína 8+ m

61. disciplína 1x mM

62. disciplína 2x žM

63. disciplína 4x- žM

64. disciplína 2x mM

65. disciplína 4- mM

66. disciplína 1x žM

67. disciplína 4x- mM

68. disciplína 8+ žM

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 45,3 let), kategorie: C
    (Petra VRÁNEK MIŘATSKÁ, Dana GRUDOVÁ, Tereza ANDRLOVÁ, Eva HOBÍKOVÁ, Jana JAKOUBKOVÁ, Martina MARTINCOVÁ, Zuzana VALSOVÁ, Pavla HÁJKOVÁ, Eliška TICHÁ)

69. disciplína 8+ mM

70. disciplína 4x+ mix žacm

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Štěpánka MALECKÁ, Jana RÁČKOVÁ, Lukáš KŘÍŽEK, David KÁPIČKA, Jan TISLICKÝ)

71. disciplína 4x+ mix žacs

ZpětTisk