Zpět

1. disciplína 1x žkys 13

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (Jana RÁČKOVÁ)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (Štěpánka MALECKÁ)
  • 3. LOUN / CZE (Ø 13 let)
    (Eliška KESLOVÁ)
  • 4. OTRO / CZE (Ø 13 let)
    (Julie KŰHROVÁ)
  • 5. OTRO / CZE (Ø 13 let)
    (Natálie MÁDROVÁ)
  • 6. TŘEB / CZE (Ø 13 let)
    (Tereza JANUŠKOVÁ)
  • 7. HAMR / CZE (Ø 13 let)
    (Alžběta DĚDKOVÁ)
  • 8. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Denisa BUBENÍKOVÁ)
  • 9. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Elen HRONOVÁ)
  • 10. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Nela HRONOVÁ)
  • 11. PARD / CZE (Ø 13 let)
    (Taťána RICHNÁKOVÁ)
  • 12. LSBR / CZE (Ø 13 let)
    (Klára DRIMLOVÁ)
  • 13. ÚSTÍ / CZE (Ø 13 let)
    (Aneta NIKOLIČOVÁ)
  • 14. NERA / CZE (Ø 13 let)
    (Alžběta MATYÁŠOVÁ)

2. disciplína 4+ žkys

Kompletní posádky:
  • 1. OTRO / CZE (Ø 13,8 let)
    (Karolína PASEKOVÁ, Tereza FREMLOVÁ, Sára POLEŠOVSKÁ, Anežka MIKYSKOVÁ, Karolína SUKUPOVÁ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Karolína TŮMOVÁ, Tereza TŮMOVÁ, Lucie ŠORŠOVÁ, Adéla HRŮŠOVÁ, Petr ADAM)

3. disciplína 1x žkys 14

Kompletní posádky:
  • 1. LITM / CZE (Ø 14 let)
    (Magdalena DUŠKOVÁ)
  • 2. TÁBR / CZE (Ø 14 let)
    (Klára MALENICKÁ)
  • 3. TÁBR / CZE (Ø 14 let)
    (Natálie ŠEVČÍKOVÁ)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Anna SOUKUPOVÁ)
  • 5. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Eliška KUBRYCHTOVÁ)
  • 6. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Kateřina BRABCOVÁ)
  • 7. LSBR / CZE (Ø 14 let)
    (Nikol NEJEZCHLEBOVÁ)
  • 8. NERA / CZE (Ø 14 let)
    (Natálie MINAŘÍKOVÁ)

4. disciplína 8 x+ MIXžcim/žkym

5. disciplína 1x žcis 13

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (Lukáš KŘÍŽEK)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (David KÁPIČKA)
  • 3. OTRO / CZE (Ø 13 let)
    (Matyáš STOKLASA)
  • 4. PŘER / CZE (Ø 13 let)
    (Filip ADAMEC)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Šimon DVOŘÁK)
  • 6. TÁBR / CZE (Ø 13 let)
    (Jan PROKOP)
  • 7. TÁBR / CZE (Ø 13 let)
    (Matěj DUŠÁK)
  • 8. PARD / CZE (Ø 13 let)
    (Vojtěch KUBRYCHT)
  • 9. PARD / CZE (Ø 13 let)
    (Jan NOVOTNÝ)
  • 10. LSBR / CZE (Ø 13 let)
    (Radek Robert PROKEŠ)
  • 11. ÚSTÍ / CZE (Ø 13 let)
    (Václav WIESNER)
  • 12. ÚSTÍ / CZE (Ø 13 let)
    (Václav STÝBLO)
  • 13. ROUD / CZE (Ø 13 let)
    (Hynek ŠINFELT)

6. disciplína 4+ žcis

Kompletní posádky:
  • 1. OTRO / CZE (Ø 14 let)
    (Denis PARAVAN, Kryštof SÚKUP, Vojtěch SMĚTÁK, David INGR, Karolína SUKUPOVÁ)
  • 2. ČVKB / CZE (Ø 13,5 let)
    (Nikolas HÖNIG, Abram HRAZDIRA, Sebastián POLACH, Daniel SOLÍK, Aneta DOUBKOVÁ)

7. disciplína 1x žcis 14

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 14 let)
    (Adam PEROUT)
  • 2. OTRO / CZE (Ø 14 let)
    (Vojtěch SMĚTÁK)
  • 3. PŘER / CZE (Ø 14 let)
    (Lukáš VANĚK)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Milan SMETANA)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Petr ADAM)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Vít KUBÍN)
  • 7. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Tadeáš MUK)
  • 8. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Michal ŠVÁB)
  • 9. ÚSTÍ / CZE (Ø 14 let)
    (Ondřej MRÁZ)
  • 10. ROUD / CZE (Ø 14 let)
    (Tomáš BRADÁČ)
  • 11. ROUD / CZE (Ø 14 let)
    (Jáchym FRANC)

8. disciplína 2x žkym

Kompletní posádky:
  • 1. OTRO / CZE (Ø 12 let)
    (Ludmila JUŘENOVÁ, Anna SKALNÍKOVÁ)
  • 2. PŘER / CZE (Ø 12 let)
    (Magdalena KOŽUCHOVÁ, Eliška PAVLICOVÁ)
  • 3. LITM / CZE (Ø 12 let)
    (Alžběta PLÁNIČKOVÁ, Štěpánka ŘEHÁKOVÁ)
  • 4. LITM / CZE (Ø 12 let)
    (Viola KOČÍ, Karolína KAVKOVÁ)
  • 5. ČVKB / CZE (Ø 12 let)
    (Julie HONOVÁ, Linda CHMELAŘOVÁ)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Anna VENDLOVÁ, Lucie PAVLÍKOVÁ)
  • 7. PARD / CZE (Ø 11 let)
    (Elen MUKOVÁ, Adéla CEMPÍRKOVÁ)
  • 8. PARD / CZE (Ø 11,5 let)
    (Adéla ŽAMPACHOVÁ, Vendula CUCYKOVÁ)
  • 9. PARD / CZE (Ø 12 let)
    (Lenka KUBRYCHTOVÁ, Tereza SMEREKOVÁ)
  • 10. ÚSTÍ / CZE (Ø 12 let)
    (Nela ŠŮLOVÁ, Anežka ŘEPKOVÁ)

9. disciplína 4x+ žcim

Kompletní posádky:
  • 1. OTRO / CZE (Ø 12 let)
    (David NOVOTNÝ, Václav SMÉTÁK, Daniel NAVRÁTIL, Vojtěch HYNČICA, Lukáš KUBÍN)
  • 2. HAMR / CZE (Ø 11,8 let)
    (Jan PROCHÁZKA, Sebastian FIALA, Matěj BRNA, Jan SLANY, Sofie ŠUMANOVÁ)
  • 3. PARD / CZE (Ø 12 let)
    (Lukáš KOMÁREK, Lukáš KAMENICKÝ, Šimon PRAŽAN, Vítek STRNAD, Filip LUKOŠIK)
  • 4. ČVKB+LSBR / CZE (Ø 12 let)
    (Jakub DOSKOČIL, Simon JANEČEK, Vojtěch BRÁZDA, Jan MALÝ, Abram HRAZDIRA)

10. disciplína 2x žcis 13

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (Lukáš KŘÍŽEK, David KÁPIČKA)
  • 2. PŘER / CZE (Ø 13 let)
    (Adam OSLANEC, Filip ADAMEC)
  • 3. LITM / CZE (Ø 13 let)
    (Oliver ŠVAGROVSKÝ, Mikoláš BRABEC)
  • 4. PARD / CZE (Ø 13 let)
    (Jan NOVOTNÝ, Vojtěch KUBRYCHT)
  • 5. ÚSTÍ / CZE (Ø 13 let)
    (Václav STÝBLO, Václav WIESNER)

11. disciplína 4x+ žkys

Kompletní posádky:
  • 1. OTRO / CZE (Ø 13,3 let)
    (Amálie POSLTOVÁ, Pavlína ŠIBRAVOVÁ, Tereza FREMLOVÁ, Natálie MÁDROVÁ, Lukáš KUBÍN)
  • 2. OTRO / CZE (Ø 13,8 let)
    (Karolína PASEKOVÁ, Anežka MIKYSKOVÁ, Sára POLEŠOVSKÁ, Julie KŰHROVÁ, Karolína SUKUPOVÁ)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 13,8 let)
    (Anna SOUKUPOVÁ, Linda KUBAŠTOVÁ, Sára KORDOVÁ, Adéla ZAJÍČKOVÁ, Veronika SEDLÁČKOVÁ)
  • 4. PŘER / CZE (Ø 13,3 let)
    (Jana KOPŘIVOVÁ, Anděla SCHÖLLOVÁ, Agáta PETŘÍČKOVÁ, Andrea BOTÍKOVÁ, Lukáš VANĚK)
  • 5. HAMR / CZE (Ø 14 let)
    (Julie JAVŮRKOVÁ, Anna LOUŽECKÁ, Laura POKORNÁ, Mary COMSTOCK, Sofie ŠUMANOVÁ)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Karolína TŮMOVÁ, Tereza TŮMOVÁ, Lucie ŠORŠOVÁ, Adéla HRŮŠOVÁ, Petr ADAM)
  • 7. JHRD / CZE (Ø 13,5 let)
    (Eliška MIKULÍKOVÁ, Veronika VRBOVÁ, Eliška NĚMCOVÁ, Rozálie BÁRTŮ, Denisa BUBENÍKOVÁ)
  • 8. LSBR+ČVKB / CZE (Ø 13,5 let)
    (Klára DRIMLOVÁ, Laura PELIKÁNOVÁ, Aneta DOUBKOVÁ, Zuzana LENGYELOVÁ, Abram HRAZDIRA)

12. disciplína 2x žcis

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 13,5 let)
    (Eduard TYLEČEK, Jan Sebastián SOBĚSLAVSKÝ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Adam KRATOCHVÍL, Lukáš LAŠTOVKA)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 13,5 let)
    (Šimon DVOŘÁK, Vít KUBÍN)
  • 4. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Filip LUKEŠ, Vojtěch ŠENKÝŘ)
  • 5. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Tomáš VERNER, Jakub VAVŘÍČEK)
  • 6. LSBR / CZE (Ø 13,5 let)
    (Matěj ZENDULKA, Jakub BRÁZDA)
  • 7. LSBR / CZE (Ø 13,5 let)
    (Jura DOSTÁL, Radek Robert PROKEŠ)
  • 8. ÚSTÍ / CZE (Ø 14 let)
    (Ondřej MRÁZ, Vít TRUHLÁŘ)
  • 9. ÚSTÍ / CZE (Ø 14 let)
    (Matěj DOLANSKÝ, Matěj STRAKA)
  • 10. ROUD / CZE (Ø 14 let)
    (Jáchym FRANC, Tomáš BRADÁČ)

13. disciplína 1x žkym 11

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 11 let)
    (Sára PELIKÁNOVÁ)

14. disciplína 2x žcim

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Marek HELCL, Michal ČVANČARA)
  • 2. OTRO / CZE (Ø 12 let)
    (Václav SMÉTÁK, Daniel NAVRÁTIL)
  • 3. OTRO / CZE (Ø 11,5 let)
    (David NOVOTNÝ, Šimon KRÁLÍK)
  • 4. HAMR / CZE (Ø 12 let)
    (Matěj BRNA, Jan SLANY)
  • 5. HAMR / CZE (Ø 11,5 let)
    (Jan PROCHÁZKA, Sebastian FIALA)
  • 6. ČVKB / CZE (Ø 12 let)
    (Jakub DOSKOČIL, Jan MALÝ)
  • 7. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Šimon PÍŠA, Ondřej ŠAFRATA)
  • 8. TÁBR / CZE (Ø 12 let)
    (Kai JONES, Tomáš MALENICKÝ)
  • 9. PARD / CZE (Ø 12 let)
    (Lukáš KOMÁREK, Milan CHOCHERČÁK)
  • 10. PARD / CZE (Ø 12 let)
    (Lukáš KAMENICKÝ, Šimon PRAŽAN)
  • 11. OLOM / CZE (Ø 11,5 let)
    (Jáchym WEINLICH, Vojtěch PTÁČEK)
  • 12. LSBR / CZE (Ø 12 let)
    (Simon JANEČEK, Vojtěch BRÁZDA)

15. disciplína 1x žkym 12

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 12 let)
    (Markéta WAINEROVÁ)
  • 2. TŘEB / CZE (Ø 12 let)
    (Eliška TICHÁČKOVÁ)
  • 3. PŘER / CZE (Ø 12 let)
    (Magdalena KOŽUCHOVÁ)
  • 4. PŘER / CZE (Ø 12 let)
    (Eliška PAVLICOVÁ)
  • 5. LITM / CZE (Ø 12 let)
    (Alžběta PLÁNIČKOVÁ)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Anna VENDLOVÁ)
  • 7. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Lucie PAVLÍKOVÁ)
  • 8. ÚSTÍ / CZE (Ø 12 let)
    (Anežka ŘEPKOVÁ)

16. disciplína 2x žkys 13

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 13 let)
    (Štěpánka MALECKÁ, Jana RÁČKOVÁ)
  • 2. LOUN / CZE (Ø 13 let)
    (Markéta FIVEBEROVÁ, Kateřina WAINEROVÁ)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 13 let)
    (Tereza JANUŠKOVÁ, Sára KORDOVÁ)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 13 let)
    (Anna ČERNÁ, Veronika BITTNEROVÁ)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Eliška NĚMCOVÁ, Rozálie BÁRTŮ)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Nela HRONOVÁ, Elen HRONOVÁ)
  • 7. PŘER / CZE (Ø 13 let)
    (Jana KOPŘIVOVÁ, Anděla SCHÖLLOVÁ)
  • 8. ÚSTÍ / CZE (Ø 13 let)
    (Aneta NIKOLIČOVÁ, Marie JINDROVÁ)

17. disciplína 4x+ žcis

Kompletní posádky:
  • 1. OTRO / CZE (Ø 14 let)
    (Denis PARAVAN, Kryštof SÚKUP, Vojtěch SMĚTÁK, David INGR, Karolína SUKUPOVÁ)
  • 2. ČVKB+PŘER / CZE (Ø 13,3 let)
    (Nikolas HÖNIG, Adam OSLANEC, Lukáš VANĚK, Filip ADAMEC, Andrea BOTÍKOVÁ)
  • 3. ČVKB / CZE (Ø 13,5 let)
    (Sebastián POLACH, Tomáš KOLAJTA, Jakub SEDLÁČEK, Daniel SOLÍK, Abram HRAZDIRA)
  • 4. JHRD+TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Petr ADAM, Milan SMETANA, Adam KRATOCHVÍL, Lukáš LAŠTOVKA, Adéla HRŮŠOVÁ)
  • 5. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Filip LUKEŠ, Michal ŠVÁB, Vojtěch ŠENKÝŘ, Tadeáš MUK, Filip LUKOŠIK)
  • 6. LSBR / CZE (Ø 13,5 let)
    (Štěpán KŘEHLÍK, Jura DOSTÁL, Matěj ZENDULKA, Jakub BRÁZDA, Klára DRIMLOVÁ)
  • 7. ÚSTÍ / CZE (Ø 14 let)
    (Václav ADÁMEK, Matěj STRAKA, Matěj DOLANSKÝ, Vít TRUHLÁŘ, Václav WIESNER)

18. disciplína 2x žkys

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 14 let)
    (Jindřiška HUŠKOVÁ, Simona ČERNÁ)
  • 2. OTRO / CZE (Ø 13,5 let)
    (Amálie POSLTOVÁ, Pavlína ŠIBRAVOVÁ)
  • 3. PŘER / CZE (Ø 13,5 let)
    (Agáta PETŘÍČKOVÁ, Andrea BOTÍKOVÁ)
  • 4. HAMR / CZE (Ø 13,5 let)
    (Mary COMSTOCK, Alžběta DĚDKOVÁ)
  • 5. LITM / CZE (Ø 14 let)
    (Magdalena DUŠKOVÁ, Klára CSATOVÁ)
  • 6. ČVKB / CZE (Ø 13,5 let)
    (Laura PELIKÁNOVÁ, Aneta DOUBKOVÁ)
  • 7. JHRD / CZE (Ø 14 let)
    (Eliška MIKULÍKOVÁ, Veronika VRBOVÁ)
  • 8. TÁBR / CZE (Ø 14 let)
    (Natálie ŠEVČÍKOVÁ, Klára MALENICKÁ)
  • 9. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Kateřina BRABCOVÁ, Eliška KUBRYCHTOVÁ)
  • 10. LSBR / CZE (Ø 14 let)
    (Nikol NEJEZCHLEBOVÁ, Zuzana LENGYELOVÁ)
  • 11. NERA / CZE (Ø 14 let)
    (Tereza VOJNOVÁ, Natálie MINAŘÍKOVÁ)

19. disciplína 1x žcim 11

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 11 let)
    (Antonín BIELECKI)
  • 2. OTRO / CZE (Ø 11 let)
    (Šimon KRÁLÍK)

20. disciplína 4x+ žkym

Kompletní posádky:
  • 2. LITM / CZE (Ø 12 let)
    (Štěpánka ŘEHÁKOVÁ, Viola KOČÍ, Karolína KAVKOVÁ, Anastazie SVOBODOVÁ, Kristýna RÚFUSOVÁ)
  • 3. BŘEC+ČVKB / CZE (Ø 11,3 let)
    (Iva OSLZLÁ, Natálie NOVOTNÁ, Sára PELIKÁNOVÁ, Linda CHMELAŘOVÁ, Jan Sebastián SOBĚSLAVSKÝ)
  • 4. PARD / CZE (Ø 11,5 let)
    (Magdalena VLASTNÍKOVÁ, Elen MUKOVÁ, Tereza SMEREKOVÁ, Adéla CEMPÍRKOVÁ, Filip LUKOŠIK)
Nekompletní posádky:
  • 1. OTRO+HANA / CZE
    (Anna SKALNÍKOVÁ, Ludmila JUŘENOVÁ, Lukáš KUBÍN)

21. disciplína 1x žcim 12

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Michal ČVANČARA)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 12 let)
    (Marek HELCL)
  • 3. LOUN / CZE (Ø 12 let)
    (Michal FIVEBER)
  • 4. OTRO / CZE (Ø 12 let)
    (Vojtěch HYNČICA)
  • 5. HAMR / CZE (Ø 12 let)
    (Jan SLANY)
  • 6. HAMR / CZE (Ø 12 let)
    (Matěj BRNA)
  • 7. LITM / CZE (Ø 12 let)
    (Matyáš GALL)
  • 8. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Ondřej ŠAFRATA)
  • 9. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Šimon PÍŠA)
  • 10. TÁBR / CZE (Ø 12 let)
    (Kai JONES)
  • 11. TÁBR / CZE (Ø 12 let)
    (Tomáš MALENICKÝ)
  • 12. PARD / CZE (Ø 12 let)
    (Milan CHOCHERČÁK)
  • 13. PARD / CZE (Ø 12 let)
    (Vítek STRNAD)
  • 14. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (Vojtěch PTÁČEK)
  • 15. ÚSTÍ / CZE (Ø 12 let)
    (Jan ŘEPKA)
  • 16. ROUD / CZE (Ø 12 let)
    (Daniel STOJNEV)

22. disciplína 8x+ MIX žacm/žacs

ZpětTisk