Zpět

1. disciplína 1x m/ž ZH

2. disciplína 4+m/ž mix ZH

3. disciplína 1x dci

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 15 let)
    (Jiří SMETANA)
  • 2. TŘEB / CZE (Ø 16 let)
    (Tomáš JANEČEK)

4. disciplína 4- jři

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 17,8 let)
    (Michal KORDA, Karel HOFBAUER, Aleš PAPÁČEK, Ivo BOUCHAL)

5. disciplína 2x m

6. disciplína 2x mLV

Nekompletní posádky:
  • 1. JHRD+TŘEB / CZE
    (Jan VLK)

7. disciplína 4 + m

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 29,8 let)
    (Jakub ROZLIVKA, Tomáš EMR, Jakub MACH, Ondřej SVOBODA, Jana KOKEŠOVÁ)

8. disciplína 4x- dky

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 15,5 let)
    (Petra JAKŠOVÁ, Tereza GÖPFERTOVÁ, Anna Marie BARTKOVÁ, Anna JANÍČKOVÁ)
  • 2. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Ema HOROVÁ, Karolína SADÍLKOVÁ, Natálie ČÍŽKOVÁ, Magdalena HEROUDKOVÁ)

9. disciplína 2- dky

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 15 let)
    (Maja ŠEDIVÁ, Šárka VENCLOVÁ)
  • 2. TŘEB / CZE (Ø 15,5 let)
    (Hana BOUCHALOVÁ, Klára KOHOUTOVÁ)

10. disciplína 1x jky

11. disciplína 4x- ž

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 19 let)
    (Veronika SADÍLKOVÁ, Viktorie BÍNOVÁ, Lucie DVOŘÁKOVÁ, Eva ŠVEJNOHOVÁ)

12. disciplína 2- ž

13. disciplína 8+ dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Jakub KUKAČ, Jiří MLYNÁŘ, Michael BUBNIAK, David SKLENÁŘ, Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL, Filip STOLÍN, Jan PATÁK, Jiří HUSIČKA)

14. disciplína 1x jři

15. disciplína 2+ jři

16. disciplína 4x- m

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 20,8 let)
    (Igor CHLÁDEK, Václav CHALOUPKA, Luboš ZAPLETAL, Vít VAVERKA)

17. disciplína 2- m

18. disciplína 2- mLV

19. disciplína 8+ dky

20. disciplína 2x jky

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 17 let)
    (Adéla ČERNÁ, Anna DROBILOVÁ)
  • 2. ČVKB / CZE (Ø 17,5 let)
    (Martina BARTKOVÁ, Karolína POKORNÁ)
  • 3. LSBR / CZE (Ø 17 let)
    (Eliška HOPLÍČKOVÁ, Veronika LEVÍČKOVÁ)

21. disciplína 4- jky

22. disciplína 1x ž

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 22 let)
    (Alice PROKEŠOVÁ)

23. disciplína 1x žLV

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 20 let)
    (Jana KOKEŠOVÁ)

24. disciplína 4+ dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,3 let)
    (Ondřej ČÍHAL, Erik PROCHÁZKA, Jiří MLYNÁŘ, Jakub KUKAČ, Jiří HUSIČKA)
  • 2. TŘEB / CZE (Ø 15,3 let)
    (Matěj REKTORIS, Petr KOCOUREK, Šimon HERDA, Martin ČURDA, Eva KLÍMOVÁ)

25. disciplína 8+ jři

26. disciplína 1x m

27. disciplína 1x mLV

28. disciplína 2+ m

29. disciplína 1x dky

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 16 let)
    (Kamila KRPCOVÁ)
  • 2. LOUN / CZE (Ø 16 let)
    (Amálie BIELECKÁ)
  • 3. SLOV / CZE (Ø 15 let)
    (Lucie MRKVOVÁ)
  • 4. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Veronika BUREŠOVÁ)

30. disciplína 8+ jky

Nekompletní posádky:
  • 1. LSBR+OTRO+OLOM / CZE
    (Veronika LEVÍČKOVÁ, Eliška HOPLÍČKOVÁ, Lenka BOUŠKOVÁ, Anna PŘIKRYLOVÁ)

31. disciplína 2x ž

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 24 let)
    (Zdislava SLABÁ, Sandra SŰSSEROVÁ)
  • 2. LSBR / CZE (Ø 21 let)
    (Marie DOLEŽALOVÁ, Jana KOUBKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 3. LSBR+BŘEC / CZE
    (Alice PROKEŠOVÁ)

32. disciplína 2x žLV

33. disciplína 4- ž

34. disciplína 4x- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Filip STOLÍN, Michael BUBNIAK, David SKLENÁŘ, Jan PATÁK)

35. disciplína 2- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Martin RYGEL, Jakub ŠTĚPÁNEK)
  • 2. TŘEB / CZE (Ø 15 let)
    (Šimon HERDA, Martin ČURDA)

36. disciplína 2x jři

37. disciplína 4+ jři

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 17,8 let)
    (Aleš PAPÁČEK, Michal KORDA, Karel HOFBAUER, Ivo BOUCHAL, Eva KLÍMOVÁ)

38. disciplína 4- m

39. disciplína 2x dky

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 16 let)
    (Amálie BIELECKÁ, Kamila KRPCOVÁ)
  • 3. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Natálie ČÍŽKOVÁ, Magdalena HEROUDKOVÁ)
  • 4. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Ema HOROVÁ, Karolína SADÍLKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 2. BŘEC+LSBR / CZE
    (Veronika BUREŠOVÁ)

40. disciplína 4- dky

41. disciplína 4x- jky

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 17,5 let)
    (Veronika LEVÍČKOVÁ, Lenka BOUŠKOVÁ, Anna PŘIKRYLOVÁ, Eliška HOPLÍČKOVÁ)

42. disciplína 2- jky

43. disciplína 8+ ž

44. disciplína 2x dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Radovan ŠOLLE, Daniel BARTOŠ)
  • 2. LOUN / CZE (Ø 15,5 let)
    (Jiří SMETANA, Filip PASTYŘÍK)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 15,5 let)
    (Matěj REKTORIS, Petr KOCOUREK)
Nekompletní posádky:
  • 3. JHRD+TŘEB / CZE
    (Tomáš JANEČEK)

45. disciplína 4- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Filip STOLÍN, Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL, Jan PATÁK)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15,3 let)
    (Ondřej ČÍHAL, Erik PROCHÁZKA, Jiří MLYNÁŘ, Jakub KUKAČ)

46. disciplína 4x- jři

47. disciplína 2- jři

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 18 let)
    (Aleš PAPÁČEK, Michal KORDA)

48. disciplína 8+ m

ZpětTisk