Zpět

1. disciplína 2x žcim

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Vladimír BOLF, Antonín NEMEŠKAL)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Sebastián BÖHM, Filip KOLÁŘ)

2. disciplína 2- dky

3. disciplína 4x- dky

4. disciplína 1 x dci 15

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Radovan ŠOLLE)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Jonáš LUC)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Radek MIKEŠ)
  • 4. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Jiří HUSIČKA)

5. disciplína 1x dci 16

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Jan PATÁK)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Radek WINKLER)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Adam HRON)

6. disciplína 4x+ žkym

7. disciplína 2x jři

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 18 let)
    (Radim STANĚK, Hubert ŠIMŮNEK)

8. disciplína 4+ žcis

9. disciplína 2x žkys

10. disciplína 1x jky+ž

11. disciplína 1x žcim 12

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Sebastián BÖHM)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Vladimír BOLF)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Antonín NEMEŠKAL)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Filip KOLÁŘ)

12. disciplína 2x dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (David SKLENÁŘ, Michael BUBNIAK)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Radek MIKEŠ, Jiří HUSIČKA)
Nekompletní posádky:
  • 3. JHRD+TÁBR / CZE
    (Radek WINKLER)

13. disciplína 4+ dci

14. disciplína 4- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL, Filip STOLÍN, Jan PATÁK)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15,3 let)
    (Ondřej ČÍHAL, Erik PROCHÁZKA, Jiří MLYNÁŘ, Jakub KUKAČ)

15. disciplína 1x žcim 11

Kompletní posádky:
  • 1. SLOV / CZE (Ø 11 let)
    (Michal ROCH)

16. disciplína Zdravotně handicapovaní sportovci

17. disciplína 1x m

Kompletní posádky:
  • 1. SLOV / CZE (Ø 31 let)
    (Daniel VAŠŤÁK)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 20 let)
    (Martin KUBÍČEK)

18. disciplína 8x+ MIX žacm/žacs

19. disciplína 4 - jky + ž

20. disciplína 1x mM

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 62 let), kategorie: F
    (Jaroslav JANDA)

21. disciplína 2x dky

22. disciplína 4- dky

23. disciplína 4x+ žkys

24. disciplína 2- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL)
Nekompletní posádky:
  • 2. BŘEC+OLOM / CZE
    (Radovan ŠOLLE)

25. disciplína 4x- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Filip STOLÍN, Michael BUBNIAK, David SKLENÁŘ, Jan PATÁK)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15,3 let)
    (Ondřej ČÍHAL, Jiří MLYNÁŘ, Erik PROCHÁZKA, Jakub KUKAČ)
Nekompletní posádky:
  • 3. JHRD+TŘEB+NYMB+DĚČN / CZE
    (Radek WINKLER)

26. disciplína 1 dky A

Kompletní posádky:
  • 1. SLOV / CZE (Ø 15 let)
    (Lucie MRKVOVÁ)

27. disciplína 1 x dky B

28. disciplína 1 x dky C

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Eliška ČADKOVÁ)

29. disciplína 2x jky+ž

30. disciplína 2x mM

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 62 let), kategorie: F
    (Jaroslav JANDA, Martin VOREL)

31. disciplína 4 x- jři + m

32. disciplína 2x žkym

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Šárka HOŘKÁ, Aneta KOCAROVÁ)

33. disciplína 1x žcis14 A

34. disciplína 8x+ dci/dky - ž/m

35. disciplína 1x žcis14 B

36. disciplína 1x žcis14 C

37. disciplína 1x žcis13 A

38. disciplína 4x- mM

39. disciplína 1x žcis13 B

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Adam ČEKAL)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Daniel ROJKA)

40. disciplína 1x žcis13 C

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Kryštof FICAL)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Ondřej DVOŘÁK)
  • 3. SLOV / CZE (Ø 13 let)
    (Vít MICHALÍK)

41. disciplína 2 x mixOPEN

42. disciplína 8+ mM

43. disciplína 2- dci/neděle

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL)
Nekompletní posádky:
  • 2. BŘEC+OLOM / CZE
    (Radovan ŠOLLE)

44. disciplína 4x- dci/neděle

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Filip STOLÍN, Michael BUBNIAK, David SKLENÁŘ, Jan PATÁK)
Nekompletní posádky:
  • 2. JHRD+TŘEB+NYMB+DĚČN / CZE
    (Radek WINKLER)

45. disciplína 1 x dky 15

Kompletní posádky:
  • 1. SLOV / CZE (Ø 15 let)
    (Lucie MRKVOVÁ)

46. disciplína 1 x dky 16

47. disciplína 2x žcis

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Adam ČEKAL, Daniel ROJKA)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 13 let)
    (Kryštof FICAL, Ondřej DVOŘÁK)

48. disciplína 1x žM

49. disciplína 2x m

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 19,5 let)
    (Martin KUBÍČEK, Tomáš DROBIL)
  • 2. DUKL / CZE (Ø 21 let)
    (Vojtěch MÁLEK, Jonáš FRIEDRICH)

50. disciplína 1x jři

Kompletní posádky:
  • 1. SLOV / CZE (Ø 17 let)
    (Tobiáš ROCH)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 17 let)
    (Samuel KREJČÍŘ)

51. disciplína 4x+ žcim

52. disciplína 2x dky/neděle

53. disciplína 4- dky/neděle

54. disciplína 1 x dci A

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Jan PATÁK)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Radek WINKLER)

55. disciplína 1 x dci B

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Michael BUBNIAK)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (David SKLENÁŘ)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Jakub KUKAČ)
  • 4. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Ondřej ČÍHAL)
  • 5. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Adam HRON)

56. disciplína 1 x dci C

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Radovan ŠOLLE)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Radek MIKEŠ)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Jiří HUSIČKA)
  • 4. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Jonáš LUC)
  • 5. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Jiří MLYNÁŘ)
  • 6. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Erik PROCHÁZKA)

57. disciplína 2- jří + m

58. disciplína 1x žkym 12

59. disciplína 1x žkym 11

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Šárka HOŘKÁ)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Aneta KOCAROVÁ)

60. disciplína 4x- jky+ž

61. disciplína 2- dky/neděle

62. disciplína 4x- dky/neděle

63. disciplína 4x+ žkys/neděle

64. disciplína 2x žcim/neděle

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Vladimír BOLF, Antonín NEMEŠKAL)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Sebastián BÖHM, Filip KOLÁŘ)

65. disciplína 2x žM

66. disciplína 4x+ žcis

67. disciplína 2x dci/neděle

Nekompletní posádky:
  • 1. JHRD+TÁBR / CZE
    (Radek WINKLER)

68. disciplína 4- dci/neděle

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL, Filip STOLÍN, Jan PATÁK)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15,3 let)
    (Ondřej ČÍHAL, Jiří MLYNÁŘ, Erik PROCHÁZKA, Jakub KUKAČ)

69. disciplína 4+ dci/neděle

70. disciplína 4x- žM

71. disciplína 1x žkys14 A

72. disciplína 1x žkys14 B

73. disciplína 1x žkys14 C

74. disciplína 1x žkys13 A

75. disciplína 1x žkys13 B

76. disciplína 1x žkys13 C

77. disciplína 2x žkym/neděle

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD / CZE (Ø 11 let)
    (Šárka HOŘKÁ, Aneta KOCAROVÁ)

78. disciplína 4 - jři + m

ZpětTisk