Zpět

1. disciplína 4x- dky

Kompletní posádky:
  • 4. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Ema HOROVÁ, Karolína SADÍLKOVÁ, Natálie ČÍŽKOVÁ, Magdalena HEROUDKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE
    (Anna CHOCHERČÁKOVÁ, Natálie ŠTĚRBOVÁ, Terezie JANŠTOVÁ)
  • 2. LITM+ŠTĚT / CZE
    (Barbora MAREŠOVÁ, Bára MORAVCOVÁ, Ema DADEJÍKOVÁ)
  • 3. BRAN+ÚSTÍ / CZE
    (Karolína HERINKOVÁ, Adéla ŠŮLOVÁ)

2. disciplína 2- dky

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 15 let)
    (Maja ŠEDIVÁ, Šárka VENCLOVÁ)
  • 2. LITM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Kristýna RÚFUSOVÁ, Ana Sofia DA PALMA)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Vendula HRUBÁ, Ellen GROSSERTOVÁ)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 15,5 let)
    (Hana BOUCHALOVÁ, Klára KOHOUTOVÁ)

3. disciplína 2x jky

Kompletní posádky:
  • 1. LITM / CZE (Ø 17 let)
    (Zuzana ZELINKOVÁ, Nela KALOUSOVÁ)
  • 3. LSBR / CZE (Ø 18 let)
    (Zuzana PAZOURKOVÁ, Lenka STUDENÁ)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 17 let)
    (Adéla ČERNÁ, Anna DROBILOVÁ)
  • 5. TÁBR / CZE (Ø 17,5 let)
    (Klára KOCOVÁ, Laura JONES)
Nekompletní posádky:
  • 2. DĚČN+ÚSTÍ / CZE
    (Klára BESSEROVÁ)

4. disciplína 4- jky

Kompletní posádky:
  • 1. LITM / CZE (Ø 17,5 let)
    (Tereza KREJZOVÁ, Monika MERTLOVÁ, Petra HOJDAROVÁ, Vanda HŘÍBALOVÁ)
  • 2. LSBR / CZE (Ø 17,5 let)
    (Veronika LEVÍČKOVÁ, Anna PŘIKRYLOVÁ, Lenka BOUŠKOVÁ, Eliška HOPLÍČKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 3. OSTP+OTRO+OLOM / CZE
    (Kateřina MICHÁLKOVÁ, Adéla BROKEŠOVÁ, Jana SLEPIČKOVÁ)

5. disciplína 1x žLV

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 19 let)
    (Eva ŠVEJNOHOVÁ)
  • 2. PARD / CZE (Ø 24 let)
    (Lucie STOKLASOVÁ)
  • 3. TÁBR / CZE (Ø 22 let)
    (Žaneta CHUDÁ)

6. disciplína 1x ž

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 22 let)
    (Alice PROKEŠOVÁ)
  • 2. PARD / CZE (Ø 23 let)
    (Pavlína FLAMÍKOVÁ)

7. disciplína 4x- dci

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 15,3 let)
    (Zdeněk HAVLÍČEK, Maximilian TRONNER, Jakub HORÁK, Ondřej NOVOTNÝ)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Filip STOLÍN, Michael BUBNIAK, David SKLENÁŘ, Jan PATÁK)
  • 3. PARD / CZE (Ø 16 let)
    (Adam HANČÁK, Kryštof MAREK, Karel KOREČEK, Tomáš PANCHÁRTEK)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 15,3 let)
    (Šimon HERDA, Petr KOCOUREK, Tomáš JANEČEK, Martin ČURDA)
  • 5. TÁBR / CZE (Ø 16 let)
    (Marek ŠIMÁK, Filip ŠIMÁK, Vojtěch BALOUN, Tadeáš STRUNA)

8. disciplína 2- dci

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 15,5 let)
    (Petr VOLEK, Matěj MACHÁČ)
  • 2. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Matyáš HOREJSEK, Kryštof BLÁHA)
  • 3. ČVKP / CZE (Ø 16 let)
    (Alex CARMAN, Lukáš SYROVÁTKA)

9. disciplína 2x jři

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 17 let)
    (Jakub VANČURA, Jakub SPRINZL)
  • 2. PŘER / CZE (Ø 18 let)
    (Vojtěch MÁNEK, Michal ZBOŘIL)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 18 let)
    (Radim STANĚK, Hubert ŠIMŮNEK)

10. disciplína 4- jři

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 17 let)
    (Ondřej SOUKUP, David KOLÁŘ, Milan STOŠEK, Tadeáš KUBÍN)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 17,8 let)
    (Petr ČÍŽEK, Michal GRIVALSKÝ, Filip SNÁŠEL, Jan ŘEZÁČ)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 17,8 let)
    (Michal KORDA, Karel HOFBAUER, Aleš PAPÁČEK, Ivo BOUCHAL)

11. disciplína 1x m

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 26 let)
    (Jan KUČERA)
  • 2. PARD / CZE (Ø 19 let)
    (Vojtěch ŠANDA)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 22 let)
    (Matěj LINHART)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 20 let)
    (Martin KUBÍČEK)
  • 5. BŘEC / CZE (Ø 21 let)
    (Adam Dalibor JURČÍK)

12. disciplína 8+ dky

Nekompletní posádky:
  • 1. OLOM+PARD+OTRO / CZE
    (Vendula HRUBÁ, Ellen GROSSERTOVÁ, Markéta HOLČÁKOVÁ, Hana HOCKADAY, Michaela ULIČNÁ, Kateřina RULFOVÁ, Eva SLEPIČKOVÁ)

13. disciplína 4x- jky

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 17,8 let)
    (Anna PŘIKRYLOVÁ, Veronika LEVÍČKOVÁ, Zuzana PAZOURKOVÁ, Lenka STUDENÁ)
Nekompletní posádky:
  • 2. JHRD+TÁBR / CZE
    (Veronika ZDEŇKOVÁ, Klára KOCOVÁ, Laura JONES)

14. disciplína 2- jky

Kompletní posádky:
  • 1. LITM / CZE (Ø 18 let)
    (Monika MERTLOVÁ, Tereza KREJZOVÁ)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 17,5 let)
    (Adéla BROKEŠOVÁ, Jana SLEPIČKOVÁ)
  • 3. LSBR / CZE (Ø 17,5 let)
    (Lenka BOUŠKOVÁ, Eliška HOPLÍČKOVÁ)

15. disciplína 2x ž

Kompletní posádky:
  • 2. LSBR / CZE (Ø 21 let)
    (Marie DOLEŽALOVÁ, Jana KOUBKOVÁ)
  • 3. PARD / CZE (Ø 27 let)
    (Kateřina PŘÍHODOVÁ, Pavlína FLAMÍKOVÁ)
  • 4. MĚLN / CZE (Ø 46,5 let)
    (Zuzana VALSOVÁ, Pavla HÁJKOVÁ)
  • 5. TÁBR / CZE (Ø 22 let)
    (Lucie KOŠKOVÁ, Žaneta CHUDÁ)
Nekompletní posádky:
  • 1. BŘEC+ČVKP / CZE
    (Markéta NEDĚLOVÁ)

16. disciplína 4- ž

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 20 let)
    (Lucie MAŠKOVÁ, Romana ILLEOVÁ, Simona KOHOUTOVÁ, Hana KLÍMOVÁ)

17. disciplína 8+ dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Ondřej ČÍHAL, Erik PROCHÁZKA, David SKLENÁŘ, Jiří MLYNÁŘ, Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL, Filip STOLÍN, Michael BUBNIAK, Jiří HUSIČKA)

18. disciplína 4x- jři

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE (Ø 17,5 let)
    (Vojtěch RYŠAVÝ, Václav KOSTŘÍŽ, Tomáš PUSTĚJOVSKÝ, Jan STÝBLO)

19. disciplína 2- jři

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 18 let)
    (Aleš PAPÁČEK, Michal KORDA)

20. disciplína 2x m

Kompletní posádky:
  • 1. ÚSTÍ / CZE (Ø 20,5 let)
    (Marek PACHOLÍK, Václav BRUNCLÍK)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 19,5 let)
    (Martin KUBÍČEK, Tomáš DROBIL)
  • 4. SLAV / CZE (Ø 35,5 let)
    (Vojtěch ŘIMÁK, David KUČERA)
  • 5. MĚLN / CZE (Ø 45,5 let)
    (Aleš JAKOUBEK, Rudolf HRADECKÝ)
  • 6. TÁBR / CZE (Ø 47 let)
    (Martin ŠIMÁK, Petr MALENICKÝ)
Nekompletní posádky:
  • 3. DUKL+PŘER / CZE
    (Tomáš GAJDUŠEK)

21. disciplína 2x mLV

Kompletní posádky:
  • 1. JHRD+TŘEB / CZE (Ø 19 let)
    (Adam ŘEPA, Jan VLK)
Nekompletní posádky:
  • 2. LSBR+BŘEC / CZE
    (Adam Dalibor JURČÍK)

22. disciplína 4- m

23. disciplína 1x dky

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 16 let)
    (Kamila KRPCOVÁ)
  • 2. PARD / CZE (Ø 16 let)
    (Terezie JANŠTOVÁ)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Eliška ČADKOVÁ)
  • 4. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Veronika BUREŠOVÁ)

24. disciplína 1x jky

Kompletní posádky:
  • 1. LITM / CZE (Ø 17 let)
    (Nela KALOUSOVÁ)

25. disciplína 4x- ž

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 20 let)
    (Lucie MAŠKOVÁ, Romana ILLEOVÁ, Simona KOHOUTOVÁ, Hana KLÍMOVÁ)
  • 2. LSBR / CZE (Ø 19 let)
    (Veronika SADÍLKOVÁ, Viktorie BÍNOVÁ, Lucie DVOŘÁKOVÁ, Eva ŠVEJNOHOVÁ)
  • 3. PARD / CZE (Ø 20,3 let)
    (Magdalena NOVOTNÁ, Zuzana ŠTĚPÁNKOVÁ, Pavlína FLAMÍKOVÁ, Veronika ČINKOVÁ)

26. disciplína 2- ž

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE (Ø 24,5 let)
    (Jana REMEŠOVÁ, Lucie STOKLASOVÁ)
  • 2. MĚLN / CZE (Ø 46,5 let)
    (Zuzana VALSOVÁ, Pavla HÁJKOVÁ)

27. disciplína 1x dci

Kompletní posádky:
  • 1. LOUN / CZE (Ø 15 let)
    (Jiří SMETANA)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Jan PATÁK)
  • 3. ÚSTÍ / CZE (Ø 16 let)
    (Josef ŘÍHA)
  • 4. PARD / CZE (Ø 16 let)
    (Tomáš PANCHÁRTEK)
  • 5. PŘER / CZE (Ø 15 let)
    (Jan PŘÍKOPA)
  • 6. JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Radek WINKLER)
  • 7. TÁBR / CZE (Ø 16 let)
    (Vojtěch BALOUN)

28. disciplína 8+ jři

Nekompletní posádky:
  • 1. OLOM+OTRO / CZE
    (Vojtěch KOLOMAZNÍK, Vojtěch HOSKOVEC, Petr ČÍŽEK, Filip SNÁŠEL, Michal GRIVALSKÝ, Jan ŘEZÁČ, Jakub KUKAČ)

29. disciplína 4x- m

Kompletní posádky:
  • 1. BOHM+MĚLN / CZE (Ø 40,5 let)
    (Jiří RYŠAVÝ, Jakub KNYTL, Aleš JAKOUBEK, Rudolf HRADECKÝ)

30. disciplína 2- m

31. disciplína 2x dky

Kompletní posádky:
  • 1. ÚSTÍ / CZE (Ø 15 let)
    (Karolína HERINKOVÁ, Adéla ŠŮLOVÁ)
  • 2. LOUN / CZE (Ø 16 let)
    (Amálie BIELECKÁ, Kamila KRPCOVÁ)
  • 4. TŘEB / CZE (Ø 15,5 let)
    (Hana BOUCHALOVÁ, Klára KOHOUTOVÁ)
  • 5. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Magdalena HEROUDKOVÁ, Veronika BUREŠOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 3. PARD / CZE
    (Natálie ŠTĚRBOVÁ)

32. disciplína 4- dky

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Hana HOCKADAY, Michaela ULIČNÁ, Kateřina RULFOVÁ, Eva SLEPIČKOVÁ)

33. disciplína 8+ ž

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 18,9 let)
    (Anežka ŠIMKOVSKÁ, Lucie MAŠKOVÁ, Kateřina ČADKOVÁ, Adéla ČERNÁ, Anna DROBILOVÁ, Simona KOHOUTOVÁ, Romana ILLEOVÁ, Hana KLÍMOVÁ, Veronika SEDLÁČKOVÁ)
  • 2. LSBR / CZE (Ø 20,1 let)
    (Veronika SADÍLKOVÁ, Viktorie BÍNOVÁ, Marie DOLEŽALOVÁ, Jana KOUBKOVÁ, Lucie DVOŘÁKOVÁ, Eva ŠVEJNOHOVÁ, Alice PROKEŠOVÁ, Barbora KÁROVÁ, Tadeáš KAMÍNEK)
Nekompletní posádky:
  • 3. JHRD+PARD+BŘEC+LYSÁ / CZE
    (Magdalena NOVOTNÁ, Markéta NEDĚLOVÁ, Zuzana ŠTĚPÁNKOVÁ, Veronika KIACOVÁ, Veronika ČINKOVÁ)
  • 4. LSBR+OSTP+OTRO+OLOM / CZE
    (Kateřina MICHÁLKOVÁ, Adéla BROKEŠOVÁ, Jana SLEPIČKOVÁ)

34. disciplína 2x dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Daniel BARTOŠ, Radovan ŠOLLE)
  • 2. LOUN / CZE (Ø 14,5 let)
    (Adam PEROUT, Jiří SMETANA)
  • 3. ÚSTÍ / CZE (Ø 16 let)
    (Radek NEVOLE, Josef ŘÍHA)
  • 4. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Matyáš HOREJSEK, Kryštof BLÁHA)
  • 5. TŘEB+JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Tomáš JANEČEK, Radek WINKLER)
  • 6. TÁBR / CZE (Ø 16 let)
    (Filip ŠIMÁK, Tadeáš STRUNA)

35. disciplína 4- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 16 let)
    (Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL, Filip STOLÍN, Jan PATÁK)
  • 2. LSBR / CZE (Ø 15,3 let)
    (Zdeněk HAVLÍČEK, Maximilian TRONNER, Jakub HORÁK, Ondřej NOVOTNÝ)

36. disciplína 1x jři

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 17 let)
    (Jakub SPRINZL)
  • 2. NYMB / CZE (Ø 18 let)
    (Jakub FORMÁNEK)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 17 let)
    (Samuel KREJČÍŘ)
  • 4. TÁBR / CZE (Ø 18 let)
    (Jan ČÍŽEK)

37. disciplína 8+ m

ZpětTisk