Zpět

1. disciplína 2x dky

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Markéta HOLČÁKOVÁ, Vendula HRUBÁ)
  • 2. PARD / CZE (Ø 15,5 let)
    (Natálie ŠTĚRBOVÁ, Terezie JANŠTOVÁ)
  • 3. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Magdalena HEROUDKOVÁ, Veronika BUREŠOVÁ)
  • 4. ČVKB / CZE (Ø 16 let)
    (Petra JAKŠOVÁ, Jitka JURNEČKOVÁ)
  • 5. VKSM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Anna EHRENBERGEROVÁ, Lucie RABOVÁ)

2. disciplína 4x- jky

Kompletní posádky:
  • 2. LSBR / CZE (Ø 17,8 let)
    (Anna PŘIKRYLOVÁ, Veronika LEVÍČKOVÁ, Zuzana PAZOURKOVÁ, Lenka STUDENÁ)
  • 3. VKSM / CZE (Ø 17,3 let)
    (Martina LEDVINOVÁ, Markéta NOVÁKOVÁ, Kateřina KROUŽKOVÁ, Veronika ROZOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 1. TŘEB+PARD / CZE
    (Anna DROBILOVÁ, Anežka ŠIMKOVSKÁ)
  • 4. OSTP+OTRO+OLOM / CZE
    (Kateřina MICHÁLKOVÁ, Adéla BROKEŠOVÁ, Jana SLEPIČKOVÁ)

3. disciplína 4- ž

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZE (Ø 23,5 let)
    (Zuzana NEČASOVÁ, Eleonora BERTHET, Marie Natalie JURKOVÁ, Anna ŽABOVÁ)
  • 3. TŘEB+LSBR / CZE (Ø 19,8 let)
    (Lucie MAŠKOVÁ, Alice PROKEŠOVÁ, Simona KOHOUTOVÁ, Hana KLÍMOVÁ)
  • 4. PARD / CZE (Ø 24 let)
    (Veronika KIACOVÁ, Kateřina PŘÍHODOVÁ, Zuzana ŠTĚPÁNKOVÁ, Pavlína FLAMÍKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 2. JHRD+BŘEC / CZE
    (Markéta NEDĚLOVÁ)

4. disciplína 4x+ žkym

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 11,5 let)
    (Emma ŠEVČÍKOVÁ, Viola ŠEVČÍKOVÁ, Ingrid BAUER, Dominika VEČEŘOVÁ, Markéta RAISKUPOVÁ)
  • 2. LITM / CZE (Ø 12 let)
    (Alžběta PLÁNIČKOVÁ, Štěpánka ŘEHÁKOVÁ, Anastazie SVOBODOVÁ, Karolína KAVKOVÁ, Elen KINDLOVÁ)
  • 3. OLOM / CZE (Ø 11,8 let)
    (Markéta PAROULKOVÁ, Veronika SNÁŠELOVÁ, Nela KUKAČOVÁ, Nikol BUBNIAKOVÁ, Štěpán KYJEVSKÝ)
  • 4. LYSÁ / CZE (Ø 11,5 let)
    (Michaela PAVELKOVÁ, Adriana LANDOVÁ, Ema BLÁHOVÁ, Marie ZAVADILOVÁ, Štěpánka VEDRALOVÁ)
  • 5. PARD / CZE (Ø 11,5 let)
    (Elen MUKOVÁ, Vendula CUCYKOVÁ, Magdalena VLASTNÍKOVÁ, Adéla CEMPÍRKOVÁ, Filip LUKOŠIK)

5. disciplína 2x žcis

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 13,5 let)
    (DENNIS VEČEŘA, Matěj HUMPOLÍK)
  • 2. ÚSTÍ / CZE (Ø 13,5 let)
    (Václav ADÁMEK, Václav STÝBLO)
  • 3. BRAN / CZE (Ø 13,5 let)
    (Šimon HERMAN, Štěpán KLEPIŠ)
  • 4. BOHM / CZE (Ø 13,5 let)
    (Josef KRÁL, Antonín KRÁL)
  • 5. OLOM / CZE (Ø 13 let)
    (Jakub PAVLITA, Štěpán DOUBRAVA)
  • 6. BLES / CZE (Ø 13,5 let)
    (Tadeáš SEDLÁK, Tomáš BURIAN)
  • 7. LYSÁ / CZE (Ø 14 let)
    (Vojtěch ČERVINKA, Šimon DĚDEK)
  • 8. HAMR / CZE (Ø 13,5 let)
    (Jonáš KUBÍČEK, Štěpán VALÁŠEK)

6. disciplína 1x žkys

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 14 let)
    (Anna HOŠKOVÁ)
  • 2. BLES / CZE (Ø 14 let)
    (Ema KYNCLOVÁ)
  • 3. LITM / CZE (Ø 14 let)
    (Magdalena DUŠKOVÁ)
  • 4. BRAN / CZE (Ø 13 let)
    (Anita SYRŮČKOVÁ)
  • 5. TŘEB / CZE (Ø 14 let)
    (Anna SOUKUPOVÁ)
  • 6. BOHM / CZE (Ø 14 let)
    (Ella BOLDIŠOVÁ)
  • 7. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (Barbora DOSTÁLOVÁ)
  • 8. LYSÁ / CZE (Ø 13 let)
    (Particie HOLEXOVÁ)
  • 9. HAMR / CZE (Ø 13 let)
    (Alžběta DĚDKOVÁ)
  • 10. PARD / CZE (Ø 13 let)
    (Taťána RICHNÁKOVÁ)

7. disciplína 4+ žkys

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 14 let)
    (Erika BAUER, Natálie ZÁLEŠÁKOVÁ, Julie LUPAČOVÁ, Tereza DUROŇOVÁ, Markéta RAISKUPOVÁ)
  • 2. BLES / CZE (Ø 13,5 let)
    (Helena PODRAZILOVÁ, Adéla FOLKMANNOVÁ, Karolína BUDILOVÁ, Ema TŮMOVÁ, Tereza NEDVĚDOVÁ)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 13,3 let)
    (Michaela GABÍKOVÁ, Silvie ŠTRÁCHALOVÁ, Gabriela HLAVNIČKOVÁ, Karolína HANZLOVÁ, Jáchym PISKAČ)
  • 4. HAMR / CZE (Ø 13,8 let)
    (Mary COMSTOCK, Anna LOUŽECKÁ, Laura POKORNÁ, Alžběta DĚDKOVÁ, Jan SLANÝ)

8. disciplína 2x dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15 let)
    (Daniel BARTOŠ, Radovan ŠOLLE)
  • 2. ČVKP / CZE (Ø 15,5 let)
    (Antonín STŘELBA, Alex CARMAN)
  • 3. PARD / CZE (Ø 16 let)
    (Karel KOREČEK, Tomáš PANCHÁRTEK)
  • 4. TŘEB+JHRD / CZE (Ø 16 let)
    (Tomáš JANEČEK, Radek WINKLER)

9. disciplína 4x- jři

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE (Ø 17,5 let)
    (Vojtěch RYŠAVÝ, Václav KOSTŘÍŽ, Tomáš PUSTĚJOVSKÝ, Jan STÝBLO)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 17,5 let)
    (Václav NEUMANN, Roman PANASENKO, Jakub PLESKAČ, Adam ŠNAJDR)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 17,8 let)
    (Michal KORDA, Karel HOFBAUER, Aleš PAPÁČEK, Ivo BOUCHAL)

10. disciplína 4- m

11. disciplína 8+ dky

Kompletní posádky:
  • 4. ČVKB / CZE (Ø 15,5 let)
    (Vendula JABŮRKOVÁ, Romana MATULOVÁ, Aneta HÝPALOVÁ, Petra JAKŠOVÁ, Tereza GÖPFERTOVÁ, Anna Marie BARTKOVÁ, Anna JANÍČKOVÁ, Jitka JURNEČKOVÁ, Jana KOKEŠOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 1. OLOM+PARD+OTRO / CZE
    (Vendula HRUBÁ, Ellen GROSSERTOVÁ, Markéta HOLČÁKOVÁ, Hana HOCKADAY, Michaela ULIČNÁ, Kateřina RULFOVÁ, Eva SLEPIČKOVÁ)
  • 2. JHRD+TŘEB / CZE
    (Hana BOUCHALOVÁ, Eliška ČADKOVÁ, Klára KOHOUTOVÁ, Veronika SEDLÁČKOVÁ)
  • 3. ČVKP+LSBR / CZE
    (Ema HOROVÁ, Natálie ČÍŽKOVÁ, Magdalena HEROUDKOVÁ, Veronika BUREŠOVÁ, Tadeáš KAMÍNEK)

12. disciplína 2x jky

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 17 let)
    (Adéla ČERNÁ, Anna DROBILOVÁ)
  • 2. ČVKB / CZE (Ø 17,5 let)
    (Martina BARTKOVÁ, Karolína POKORNÁ)
  • 3. VKSM / CZE (Ø 17,5 let)
    (Kateřina KROUŽKOVÁ, Martina LEDVINOVÁ)

13. disciplína 4x- ž

Kompletní posádky:
  • 1. TŘEB / CZE (Ø 19 let)
    (Lucie MAŠKOVÁ, Kateřina ČADKOVÁ, Simona KOHOUTOVÁ, Hana KLÍMOVÁ)
  • 3. VKSM / CZE (Ø 26,8 let)
    (Eliška ANDĚLOVÁ, Martina ZBÍRALOVÁ, Nella MARTINCOVÁ, Tereza CIHELKOVÁ)
  • 4. LSBR / CZE (Ø 19 let)
    (Veronika SADÍLKOVÁ, Viktorie BÍNOVÁ, Lucie DVOŘÁKOVÁ, Eva ŠVEJNOHOVÁ)
  • 5. PARD / CZE (Ø 20,3 let)
    (Magdalena NOVOTNÁ, Zuzana ŠTĚPÁNKOVÁ, Pavlína FLAMÍKOVÁ, Veronika ČINKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 2. JHRD+BŘEC / CZE
    (Markéta NEDĚLOVÁ)

14. disciplína 2x žkym

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 12 let)
    (Anna DUROŇOVÁ, Dominika VEČEŘOVÁ)
  • 2. LITM / CZE (Ø 12 let)
    (Štěpánka ŘEHÁKOVÁ, Karolína KAVKOVÁ)
  • 3. PŘER / CZE (Ø 12 let)
    (Eliška PAVLICOVÁ, Magdalena KOŽUCHOVÁ)
  • 4. BOHM / CZE (Ø 12 let)
    (Stela ALBRECHTOVÁ, Kateřina SEDLÁČKOVÁ)
  • 5. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (Nela KUKAČOVÁ, Nikol BUBNIAKOVÁ)
  • 6. LYSÁ / CZE (Ø 11,5 let)
    (Ema BLÁHOVÁ, Marie ZAVADILOVÁ)
  • 7. PARD / CZE (Ø 11 let)
    (Adéla CEMPÍRKOVÁ, Elen MUKOVÁ)

15. disciplína 1x žcim

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / SVK (Ø 12 let)
    (Marek KOLÍNEK)
  • 2. LOKB / CZE (Ø 11 let)
    (Pavel PAVLÁSEK)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 12 let)
    (Sebastián RYBÁR)
  • 4. BRAN / CZE (Ø 11 let)
    (Lukáš HLADÍK)
  • 5. HAMR / CZE (Ø 12 let)
    (Jan SLANÝ)
  • 6. LYSÁ / CZE (Ø 12 let)
    (Matyáš DAMEC)

16. disciplína 4x+ žcis

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 13,5 let)
    (Filip KOVAČ, Martin KOBZINEK, David KONEČNÝ, Ondřej VLACHINSKÝ, Štěpán CHYTIL)
  • 2. ÚSTÍ / CZE (Ø 14 let)
    (Ondřej MRÁZ, Vít TRUHLÁŘ, Matěj DOLANSKÝ, Matěj STRAKA, Klára VONDRÁČKOVÁ)
  • 3. BRAN / CZE (Ø 14 let)
    (Matěj VODA, Petr VRTIŠKA, Šimon HERMAN, Tomáš DŘEVO, Jakub MIKEŠ)
  • 4. ČVKB / CZE (Ø 13,8 let)
    (Tomáš VANK, Marek SEVERA, Sebastián POLACH, Nikolas HÖNIG, Jana KOKEŠOVÁ)
  • 5. BOHM / CZE (Ø 13,3 let)
    (Josef KRÁL, Marek Samuel BENEŠ, Antonín KRÁL, Kryštof FALTÍN, Jáchym PISKAČ)
  • 6. OLOM / CZE (Ø 13,5 let)
    (Maxim WEINLICH, Štěpán KYJEVSKÝ, David SKOPAL, Ondřej LANGER, Jan POSPÍŠIL)
  • 7. BLES / CZE (Ø 13,8 let)
    (Jakub NĚMEČEK, Matěj KUČERA, Filip WALTER, Hubert HEINIGE, Michal KORF)
  • 8. LYSÁ / CZE (Ø 13,5 let)
    (jakub PEICHL, Petr MICHALČÍK, Vojtěch ČERVINKA, Matouš CHÝŇAVA, Štěpánka VEDRALOVÁ)
  • 9. HAMR / CZE (Ø 13,5 let)
    (Štěpán VALÁŠEK, Jonáš KUBÍČEK, André DJURIC, Tobiáš RYKL, Barbora MATOUŠOVÁ)

17. disciplína 8+ dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,6 let)
    (Ondřej ČÍHAL, Michael BUBNIAK, David SKLENÁŘ, Jiří MLYNÁŘ, Jakub ŠTĚPÁNEK, Martin RYGEL, Filip STOLÍN, Jan PATÁK, Jiří HUSIČKA)
  • 2. ČVKP / CZE (Ø 15,4 let)
    (David DVORNÍK, Matouš NĚMEČEK, Martin HOUSKA, Lukáš SUCHÁNEK, Alex CARMAN, Lukáš SYROVÁTKA, Marek NOVOTNÝ, Matyáš Jan HOLÝ, Pavel ŠALAMUN)
  • 3. PARD / CZE (Ø 15,5 let)
    (Jan WANDROL, Vincent PAVLÍK, Adam HANČÁK, Josef SVÍTIL, Jan PŘÍHODA, Karel KOREČEK, Kryštof MAREK, Tomáš PANCHÁRTEK, Karolína ŠÍMOVÁ)

18. disciplína 4- jři

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 17,8 let)
    (Petr ČÍŽEK, Michal GRIVALSKÝ, Filip SNÁŠEL, Jan ŘEZÁČ)
  • 2. PARD / CZE (Ø 17,5 let)
    (Vojtěch DUBRAVČÍK, Václav KOSTŘÍŽ, Tomáš PUSTĚJOVSKÝ, Jan STÝBLO)
  • 3. TŘEB / CZE (Ø 17,8 let)
    (Michal KORDA, Karel HOFBAUER, Aleš PAPÁČEK, Ivo BOUCHAL)

19. disciplína 4x- m

Kompletní posádky:
  • 1. DUKL / CZE (Ø 24,8 let)
    (Jan FLEISSNER, Jan POTŮČEK, Jakub PODRAZIL, Jan CINCIBUCH)
  • 2. PŘER+SLAV / CZE (Ø 26,3 let)
    (Tomáš GAJDUŠEK, Miloslav ŠÁGR, Vojtěch ŘIMÁK, Petr OUŘEDNÍČEK)
  • 3. ČVKB / CZE (Ø 22 let)
    (Radim PAZDERA, Ondřej SVOBODA, Luboš ZAPLETAL, Vít VAVERKA)

20. disciplína 4x- dky

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Hana HOCKADAY, Michaela ULIČNÁ, Kateřina RULFOVÁ, Eva SLEPIČKOVÁ)
  • 3. LSBR / CZE (Ø 16 let)
    (Ema HOROVÁ, Karolína SADÍLKOVÁ, Natálie ČÍŽKOVÁ, Veronika BUREŠOVÁ)
  • 4. ČVKB / CZE (Ø 15,3 let)
    (Aneta HÝPALOVÁ, Tereza GÖPFERTOVÁ, Anna Marie BARTKOVÁ, Anna JANÍČKOVÁ)
  • 5. VKSM / CZE (Ø 15,8 let)
    (Leila POLDAUF, Zuzana ZEMANOVÁ, Lucie RABOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 2. PARD / CZE
    (Anna CHOCHERČÁKOVÁ, Natálie ŠTĚRBOVÁ, Terezie JANŠTOVÁ)

21. disciplína 4- jky

Kompletní posádky:
  • 1. LITM / CZE (Ø 17,5 let)
    (Tereza KREJZOVÁ, Monika MERTLOVÁ, Petra HOJDAROVÁ, Vanda HŘÍBALOVÁ)
  • 2. LSBR / CZE (Ø 17,5 let)
    (Veronika LEVÍČKOVÁ, Anna PŘIKRYLOVÁ, Lenka BOUŠKOVÁ, Eliška HOPLÍČKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 3. OSTP+OTRO+OLOM / CZE
    (Kateřina MICHÁLKOVÁ, Adéla BROKEŠOVÁ, Jana SLEPIČKOVÁ)

22. disciplína 2x ž

Kompletní posádky:
  • 1. LSBR / CZE (Ø 21 let)
    (Marie DOLEŽALOVÁ, Jana KOUBKOVÁ)
  • 2. ČVKB / CZE (Ø 24 let)
    (Zdislava SLABÁ, Sandra SŰSSEROVÁ)
  • 3. PARD / CZE (Ø 24,5 let)
    (Jana REMEŠOVÁ, Lucie STOKLASOVÁ)

23. disciplína 1x žkym

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 12 let)
    (Ingrid BAUER)
  • 2. LITM / CZE (Ø 12 let)
    (Alžběta PLÁNIČKOVÁ)
  • 3. PŘER / CZE (Ø 12 let)
    (Eliška PAVLICOVÁ)
  • 4. BOHM / CZE (Ø 12 let)
    (Kateřina SEDLÁČKOVÁ)
  • 5. OLOM / CZE (Ø 12 let)
    (Markéta PAROULKOVÁ)
  • 6. LYSÁ / CZE (Ø 12 let)
    (Adriana LANDOVÁ)
  • 7. PARD / CZE (Ø 12 let)
    (Magdalena VLASTNÍKOVÁ)

24. disciplína 4x+ žkys

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 14 let)
    (Tereza DUROŇOVÁ, Natálie ZÁLEŠÁKOVÁ, Julie LUPAČOVÁ, Anna HOŠKOVÁ, Markéta RAISKUPOVÁ)
  • 2. BLES / CZE (Ø 13,5 let)
    (Karolína BUDILOVÁ, Ema TŮMOVÁ, Ema KYNCLOVÁ, Veronika BLOUDKOVÁ, Tereza NEDVĚDOVÁ)
  • 3. LITM / CZE (Ø 13,8 let)
    (Alice ŠEBLOVÁ, Sofia ETCHEGOYEN, Kateřina VÁGNEROVÁ, Rozálie SVOBODOVÁ, Elen KINDLOVÁ)
  • 4. BRAN / CZE (Ø 13,3 let)
    (Michaela KREJZOVÁ, Markéta BUREŠOVÁ, Eliška TRNKOVÁ, Anita SYRŮČKOVÁ, Jakub MIKEŠ)
  • 5. TŘEB / CZE (Ø 13,8 let)
    (Anna SOUKUPOVÁ, Adéla ZAJÍČKOVÁ, Linda KUBAŠTOVÁ, Sára KORDOVÁ, Veronika SEDLÁČKOVÁ)
  • 6. BOHM / CZE (Ø 13,5 let)
    (Silvie ŠTRÁCHALOVÁ, Gabriela HLAVNIČKOVÁ, Ella BOLDIŠOVÁ, Karolína HANZLOVÁ, Michaela GABÍKOVÁ)
  • 7. HAMR / CZE (Ø 13,5 let)
    (Mary COMSTOCK, Laura POKORNÁ, Vanda TESAŘOVÁ, Alžběta DĚDKOVÁ, Sofie ŠUMANOVÁ)
  • 8. LYSÁ / CZE (Ø 13,8 let)
    (Tereza KŘÍŽOVÁ, Particie HOLEXOVÁ, Žofie KOLOMAZNÍKOVÁ, Aneta JECHOVÁ, Štěpánka VEDRALOVÁ)
  • 9. PARD / CZE (Ø 13,8 let)
    (Kateřina BRABCOVÁ, Adéla PANCHARTKOVÁ, Eliška KUBRYCHTOVÁ, Taťána RICHNÁKOVÁ, Filip LUKOŠIK)

25. disciplína 2x žcim

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 12 let)
    (Vojtěch KOSTELNÍČEK, Matěj VAVŘÍK)
  • 2. LOKB / CZE (Ø 12 let)
    (Šimon KAVALÍR, Timoteo PETRÁŠ)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 12 let)
    (Václav ČUNÁT, Tobiáš KOPECKÝ)
  • 4. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Sebastián BÖHM, Filip KOLÁŘ)
  • 5. BRAN / CZE (Ø 12 let)
    (Kryštof NOVOTNÝ, Libor PÝCHA)
  • 6. HAMR / CZE (Ø 12 let)
    (Matěj BRNA, Jan SLANÝ)
  • 7. LYSÁ / CZE (Ø 12 let)
    (Mario Josef GURRICK, David OCELÁK)

26. disciplína 4x- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Filip STOLÍN, Michael BUBNIAK, David SKLENÁŘ, Jan PATÁK)
  • 2. TŘEB / CZE (Ø 15,3 let)
    (Šimon HERDA, Petr KOCOUREK, Tomáš JANEČEK, Martin ČURDA)
  • 3. ČVKP / CZE (Ø 16 let)
    (Filip PASTYŘÍK, Tomáš CHESSELL, Lukáš SYROVÁTKA, Matouš NĚMEČEK)
  • 4. PARD / CZE (Ø 15,5 let)
    (Jan PŘÍHODA, Josef SVÍTIL, Adam HANČÁK, Kryštof MAREK)

27. disciplína 8+ jři

Nekompletní posádky:
  • 1. OLOM+OTRO / CZE
    (Vojtěch KOLOMAZNÍK, Vojtěch HOSKOVEC, Petr ČÍŽEK, Filip SNÁŠEL, Michal GRIVALSKÝ, Jan ŘEZÁČ, Jakub KUKAČ)

28. disciplína 2x m

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZE (Ø 30,5 let)
    (Vojtěch ŘIMÁK, Petr OUŘEDNÍČEK)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 19,5 let)
    (Tomáš DROBIL, Martin KUBÍČEK)
  • 3. ČVKB / CZE (Ø 22,5 let)
    (Luboš ZAPLETAL, Radim PAZDERA)
  • 4. DUKL+PŘER / CZE (Ø 19,5 let)
    (Tomáš ŠIŠMA, Martin SEDLÁK)

29. disciplína 4- dky

Kompletní posádky:
  • 1. LITM / CZE (Ø 15,3 let)
    (Barbora MAREŠOVÁ, Kristýna RÚFUSOVÁ, Nela URIE, Anna ILLICHMANNOVÁ)
  • 2. OLOM / CZE (Ø 15,5 let)
    (Hana HOCKADAY, Michaela ULIČNÁ, Kateřina RULFOVÁ, Eva SLEPIČKOVÁ)
  • 4. VKSM / CZE (Ø 15,8 let)
    (Leila POLDAUF, Zuzana ZEMANOVÁ, Lucie RABOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 3. PARD / CZE
    (Anna CHOCHERČÁKOVÁ, Natálie ŠTĚRBOVÁ, Terezie JANŠTOVÁ)

30. disciplína 8 + jky + ž

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKB / CZE (Ø 21,1 let)
    (Helena ŠULÁKOVÁ, Anna KUNČÁKOVÁ, Karolína POKORNÁ, Rozálie INGERLOVÁ, Zdislava SLABÁ, Iva OBRDLÍKOVÁ, Sandra SŰSSEROVÁ, Martina BARTKOVÁ, Jana KOKEŠOVÁ)
  • 2. PARD / CZE (Ø 22 let)
    (Lucie STOKLASOVÁ, Kateřina PŘÍHODOVÁ, Magdalena NOVOTNÁ, Veronika KIACOVÁ, Zuzana ŠTĚPÁNKOVÁ, Pavlína FLAMÍKOVÁ, Vladimíra ŠTORKOVÁ, Veronika ČINKOVÁ, Filip LUKOŠIK)
Nekompletní posádky:
  • 3. LSBR+OSTP+OTRO+OLOM / CZE
    (Veronika LEVÍČKOVÁ, Eliška HOPLÍČKOVÁ, Lenka BOUŠKOVÁ, Anna PŘIKRYLOVÁ, Kateřina MICHÁLKOVÁ, Adéla BROKEŠOVÁ, Jana SLEPIČKOVÁ, Tadeáš KAMÍNEK)

31. disciplína 1x žcis

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 13 let)
    (Matěj HUMPOLÍK)
  • 2. ÚSTÍ / CZE (Ø 13 let)
    (Václav WIESNER)
  • 3. BRAN / CZE (Ø 14 let)
    (Tomáš DŘEVO)
  • 4. OLOM / CZE (Ø 13 let)
    (David SKOPAL)
  • 5. BLES / CZE (Ø 14 let)
    (Jakub NĚMEČEK)
  • 6. LYSÁ / CZE (Ø 13 let)
    (Matouš CHÝŇAVA)
  • 7. HAMR / CZE (Ø 13 let)
    (André DJURIC)

32. disciplína 4+ žcis

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 13,5 let)
    (Filip KOVAČ, Ondřej VLACHINSKÝ, David KONEČNÝ, Martin KOBZINEK, Štěpán CHYTIL)
  • 2. ČVKB / CZE (Ø 13,5 let)
    (Tomáš KOLAJTA, Jakub SEDLÁČEK, Eduard TYLEČEK, Jan Sebastián SOBĚSLAVSKÝ, Jana KOKEŠOVÁ)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 13 let)
    (Antonín KLEIBL, Kryštof KLEIN, Marek Samuel BENEŠ, Kryštof FALTÍN, Jáchym PISKAČ)
  • 4. OLOM / CZE (Ø 13,3 let)
    (Jakub PAVLITA, Ondřej LANGER, Štěpán DOUBRAVA, David VLČEK, Jan POSPÍŠIL)
  • 5. BLES / CZE (Ø 13,5 let)
    (Tadeáš SEDLÁK, Matěj KUČERA, Filip WALTER, Hubert HEINIGE, Michal KORF)
  • 6. HAMR / CZE (Ø 13,8 let)
    (Ondřej SMEJKAL, Alexander T. ŠATA, Ondřej KARLÍK, Tobiáš RYKL, Barbora MATOUŠOVÁ)

33. disciplína 2x žkys

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 13 let)
    (Vanessa ČERKLOVÁ, Alžběta STRAKOVÁ)
  • 2. BLES / CZE (Ø 14 let)
    (Helena PODRAZILOVÁ, Veronika BLOUDKOVÁ)
  • 3. BRAN / CZE (Ø 13 let)
    (Markéta BUREŠOVÁ, Eliška TRNKOVÁ)
  • 4. BOHM / CZE (Ø 13 let)
    (Michaela GABÍKOVÁ, Karolína HANZLOVÁ)
  • 5. OLOM / CZE (Ø 14 let)
    (Barbora DOSTÁLOVÁ, Sabrina HORÁKOVÁ)
  • 6. LYSÁ / CZE (Ø 14 let)
    (Tereza KŘÍŽOVÁ, Aneta JECHOVÁ)
  • 7. HAMR / CZE (Ø 13,5 let)
    (Vanda TESAŘOVÁ, Mary COMSTOCK)
  • 8. PARD / CZE (Ø 14 let)
    (Kateřina BRABCOVÁ, Eliška KUBRYCHTOVÁ)

34. disciplína 4x+ žcim

Kompletní posádky:
  • 1. HODN / CZE (Ø 11,8 let)
    (Vojtěch KOSTELNÍČEK, Matěj VAVŘÍK, Tomáš KOVALČIK, Marek KOLÍNEK, Štěpán CHYTIL)
  • 2. BOHM / CZE (Ø 12 let)
    (Adam RYBÁR, Sebastián RYBÁR, Václav ČUNÁT, Tobiáš KOPECKÝ, Jáchym PISKAČ)
  • 3. JHRD / CZE (Ø 12 let)
    (Sebastián BÖHM, Filip KOLÁŘ, Vladimír BOLF, Antonín NEMEŠKAL, Martin JEDLIČKA)
  • 4. BRAN / CZE (Ø 11,5 let)
    (Marek HŘÍBA, Kryštof NOVOTNÝ, Libor PÝCHA, Lukáš HLADÍK, Jakub MIKEŠ)
  • 5. HAMR / CZE (Ø 11,8 let)
    (Jan PROCHÁZKA, Jaroslav EJEM, Matěj BRNA, Jan SLANÝ, Sofie ŠUMANOVÁ)
  • 6. LYSÁ / CZE (Ø 11,8 let)
    (Matěj VAVŘÍK, Matyáš DAMEC, Mario Josef GURRICK, David OCELÁK, Štěpánka VEDRALOVÁ)
  • 7. LOKB / CZE (Ø 11,5 let)
    (Lukáš BERAN, Timoteo PETRÁŠ, Šimon KAVALÍR, Pavel PAVLÁSEK, Barbora NOVÁKOVÁ)

35. disciplína 4- dci

Kompletní posádky:
  • 1. OLOM / CZE (Ø 15,3 let)
    (Ondřej ČÍHAL, Erik PROCHÁZKA, Jiří MLYNÁŘ, Jakub KUKAČ)
  • 2. TŘEB / CZE (Ø 15,3 let)
    (Šimon HERDA, Petr KOCOUREK, Tomáš JANEČEK, Martin ČURDA)
  • 3. ČVKP / CZE (Ø 15 let)
    (David DVORNÍK, Lukáš SUCHÁNEK, Marek NOVOTNÝ, Matyáš Jan HOLÝ)
  • 4. PARD / CZE (Ø 16 let)
    (Adam HANČÁK, Kryštof MAREK, Karel KOREČEK, Tomáš PANCHÁRTEK)

36. disciplína 2x jři

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE (Ø 17 let)
    (Vojtěch RYŠAVÝ, Vojtěch DUBRAVČÍK)
  • 2. JHRD / CZE (Ø 18 let)
    (Radim STANĚK, Hubert ŠIMŮNEK)

37. disciplína 8+ m

ZpětTisk