Zpět

1. disciplína 8+ mix M

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKP / CZE (Ø 71,1 let), kategorie: H
    (Jana SKOUPILOVÁ, Jan MACHÁČEK, Václav STOKLASA, Libuše STOKLASOVÁ, Marie ŠABATOVÁ, Radko ŠABATA, Milan DUŠEK, Pavla DUŠKOVÁ, Zdeněk MEJSTŘÍK)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 56,5 let), kategorie: E
    (Renata KRATINOVÁ, Marie ZEITHAMLOVÁ, Zdeňka SIEBEROVÁ, Světlana HORÁČKOVÁ, Jiří RYŠAVÝ, Jan KLAPAČ, Miroslav BRABEC, Jan VESECKÝ, Klára RYŠAVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 2. GRAZ+HODN+PIR+OLOM+BLES / CZE
    (Pavla SVITÁKOVÁ, Ladislav ŘOUTIL, Radek VYHNÁLEK, Edvard KOŽUŠNÍK, Lubomír ZAPLETAL)
  • 4. HODN+OLOM+UHHR+LSBR+TŘEB / CZE
    (Lenka BERNÁTKOVÁ, Stanislava MICHNOVÁ, Jarmila MYSLÍKOVÁ, Martin POLÁŠEK, Karel NEVŘALA, Blanka VAŘEKOVÁ, Veronika SEDLÁČKOVÁ)
  • 5. SLAV+TŘEB / CZE
    (Lenka ANTOŠOVÁ, Libuše BAMBASOVÁ, Kateřina NEUBERGEROVÁ, Lucie ŽABOVÁ, Vítězslav HUJA, Václav ZITTA, David KUČERA)
  • 6. VKSM+SLAV / CZE
    (Lucie ČERVINKOVÁ, Senta MARTYNENKO, Petra KLAUZOVÁ, Tomáš ZEMAN, Eliška ANDĚLOVÁ, František KADA, Tomáš DOUŠA, Jiří ČÁP)
  • 7. VKSM+OLOM+BŘEC / CZE
    (Věra ŠOLTYSOVÁ, Irena KNOBOVÁ, Jaroslava ULČOVÁ, Jiří URBAN, Václav TUČEK, Jan DRÁBEK, Karel VANĚK, Milan KONÍČEK)

2. disciplína 1x mM A-C

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZE (Ø 43 let), kategorie: C
    (David KUČERA)
  • 2. BŘEC / CZE (Ø 46 let), kategorie: C
    (Antonín PŘIBIL)
  • 3. PARD / CZE (Ø 37 let), kategorie: B
    (Vojtěch ZEMAN)

3. disciplína 4- žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZE (Ø 62,8 let), kategorie: F
    (Ivana VARHULÍKOVÁ, Oldřiška PĚKNÁ, Zdena NORKOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ)

4. disciplína 2- mM

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE (Ø 47 let), kategorie: C
    (Jiří DRLÍK, Roman GWOZDIAK)
  • 2. PARD / CZE (Ø 56 let), kategorie: E
    (Jan CINERT, Richard JANÁK)
  • 3. SLAV / CZE (Ø 42 let), kategorie: B
    (Václav ZITTA, David KUČERA)
  • 4. ČVKB / CZE (Ø 45 let), kategorie: C
    (Jan PETR, Čeněk ŠENKYŘÍK)

5. disciplína 1x mM D-M

Kompletní posádky:
  • 1. VKSM / CZE (Ø 68 let)
    (Miroslav PETÁK)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 56 let)
    (Brendan BUCKLEY)
  • 3. VKSM / CZE (Ø 51 let)
    (Tomáš ZEMAN)
  • 4. LSBR / CZE (Ø 69 let)
    (Ivo KLEMEŠ)
  • 5. SLAV / NZL (Ø 54 let)
    (Shane BOWERS)

6. disciplína 4+ mM A-C

Nekompletní posádky:
  • 1. SLAV+VKSM+TŘEB / CZE
    (Vítězslav HUJA, Václav ZITTA)

7. disciplína 8+ žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV+BOHM+LOKB / CZE (Ø 61 let), kategorie: F
    (Hana DRDÁKOVÁ, Oldřiška PĚKNÁ, Světlana HORÁČKOVÁ, Jitka MAŠÁTOVÁ, Ivana VARHULÍKOVÁ, Hana VAJNEROVÁ, Zdena NORKOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ, Eva VARVAŘOVSKÁ)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 50,1 let), kategorie: D
    (Lucie ŠTĚPÁNKOVÁ, Particie ZÁHOROVÁ, Hana HAMPLOVÁ, Klára PLICHTOVÁ, Věra NĚMCOVÁ, Emilie ŘEZNÍČKOVÁ, Lucie HLÁSKOVÁ, Martina PFEFRČKOVÁ, Petr FISCHER)
Nekompletní posádky:
  • 2. HODN+GRAZ+PIR+OLOM+TŘEB / CZE
    (Lenka BERNÁTKOVÁ, Stanislava MICHNOVÁ, Blanka VAŘEKOVÁ, Jarmila MYSLÍKOVÁ, Pavla SVITÁKOVÁ, Eva KLÍMOVÁ)
  • 4. PARD+ČVKP+ČVKB+MĚLN+LSBR / CZE
    (Stanislava ŠTĚPÁNKOVÁ, Darina GREXOVÁ, Zdena OUŘEDNÍČKOVÁ, Helena ZEMANOVÁ, Alena HERINKOVÁ)
  • 5. BŘEC+ČVKB+LSBR+ADMI+ERV+TŘEB / CZE
    (Michaela NĚMCOVÁ, Zuzana MALÁ, Radka SLEZÁKOVÁ, Barbora FUKSOVÁ, Slávka KOUŘILOVÁ)

8. disciplína 4x- mM

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE (Ø 55,3 let), kategorie: E
    (Martin PŘÍHODA, Roman GWOZDIAK, Jaromír PŘIHODA, Jeroen LEEUWEN)
  • 2. PARD / CZE (Ø 54 let), kategorie: D
    (Petr URBAN, Jan CINERT, Richard JANÁK, Vladimír HAUK)
  • 3. LOUN / CZE (Ø 59,5 let), kategorie: E
    (Jiří JEREMIÁŠ, Jaroslav JANDA, Emil LAVIČKA, Václav HELŠUS)
  • 4. PARD / CZE (Ø 36,5 let), kategorie: B
    (Vojtěch ZEMAN, Jiří ZELINKA, Filip JANURA, Pavel DOLEŽAL)
  • 5. VKSM / CZE (Ø 47,3 let), kategorie: C
    (Brendan BUCKLEY, Tomáš ZEMAN, Tomáš DOUŠA, František KADA)
  • 8. SLAV+LOKB / CZE (Ø 70,5 let), kategorie: H
    (Nikola GEISLER, Jiří ODSTRČIL, Jaroslav ČERMÁK, Ivo MAŘÍK)
Nekompletní posádky:
  • 6. SLAV / CZE
    (Vítězslav HUJA, Václav ZITTA, David KUČERA)
  • 7. ČVKB+UHHR+OLOM / CZE
    (Karel NEVŘALA, Martin POLÁŠEK)

9. disciplína 2x žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZE (Ø 62 let), kategorie: F
    (Hana DRDÁKOVÁ, Hana VAJNEROVÁ)
  • 2. HODN / CZE (Ø 55,5 let), kategorie: E
    (Stanislava MICHNOVÁ, Jarmila MYSLÍKOVÁ)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 59,5 let), kategorie: E
    (Marie ZEITHAMLOVÁ, Zdeňka SIEBEROVÁ)
  • 4. MĚLN / CZE (Ø 66 let), kategorie: G
    (Dana GRUDOVÁ, Alena HERINKOVÁ)
  • 5. BOHM / CZE (Ø 63 let), kategorie: F
    (Renata KRATINOVÁ, Světlana HORÁČKOVÁ)
  • 6. SLAV+HODN / CZE (Ø 56,5 let), kategorie: E
    (Jitka MAŠÁTOVÁ, Pavla SVITÁKOVÁ)
  • 7. VKSM / CZE (Ø 44 let), kategorie: C
    (Lucie ČERVINKOVÁ, Eliška ANDĚLOVÁ)
  • 8. BŘEC / CZE (Ø 49,5 let), kategorie: C
    (Michaela NĚMCOVÁ, Slávka KOUŘILOVÁ)

10. disciplína 4+ mM D-M

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKP / CZE (Ø 76 let)
    (Jan MACHÁČEK, Radko ŠABATA, Václav STOKLASA, Václav ZOUBEK, Pavel ŠALAMUN)
  • 2. BŘEC+OLOM / CZE (Ø 79,8 let)
    (Václav TUČEK, Karel VANĚK, Jan DRÁBEK, Jiří URBAN, Milan KONÍČEK)
Nekompletní posádky:
  • 3. PŘER+HODN+BŘEC / CZE
    (Lev BAŘINA, Antonín MATOCHA, Zdeněk ŠIL, Pavla SVITÁKOVÁ)

11. disciplína 8+ giga

12. disciplína 2x mixM A-C

Kompletní posádky:
  • 1. NERA / CZE (Ø 43 let), kategorie: C
    (Jaroslav BÍLEK, David TOCKSTEIN)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 47 let), kategorie: C
    (Tomáš DOUŠA, Eliška ANDĚLOVÁ)
  • 3. BŘEC / CZE (Ø 43,5 let), kategorie: C
    (Antonín PŘIBIL, Veronika OSLZLÁ)
  • 4. SLAV / CZE (Ø 34,5 let), kategorie: A
    (Lucie ŽABOVÁ, Václav ZITTA)
  • 6. OLOM / CZE (Ø 50,5 let), kategorie: D
    (Karel NEVŘALA, Vendula VEČEŘOVÁ)
  • 7. ČVKB / CZE (Ø 49,5 let), kategorie: C
    (Radka SLEZÁKOVÁ, Čeněk ŠENKYŘÍK)
  • 8. SLAV / CZE (Ø 44 let), kategorie: C
    (Vítězslav HUJA, Jitka MAŠÁTOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 5. SLAV+ADMI / NZL
    (Shane BOWERS)

13. disciplína 4+ žM

Nekompletní posádky:
  • 1. ČVKP / CZE
    (Stanislava ŠTĚPÁNKOVÁ)
  • 2. ČVKB+ČVKP+LSBR / CZE
    (Darina GREXOVÁ, Zdena OUŘEDNÍČKOVÁ, Helena ZEMANOVÁ)

14. disciplína 4x- mix M

Kompletní posádky:
  • 1. MĚLN / CZE (Ø 72,5 let), kategorie: H
    (Dana GRUDOVÁ, Vladimír ŠNAJDR, Miloslav SOJKA, Alena HERINKOVÁ)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 40,3 let), kategorie: B
    (Lucie ČERVINKOVÁ, Petra KLAUZOVÁ, Tomáš ZEMAN, František KADA)
  • 3. VKSM / CZE (Ø 59 let), kategorie: E
    (Ilona LEDVINOVÁ, Lenka FULÍNOVÁ, Zdeněk CAIS, Brendan BUCKLEY)
  • 4. SLAV / CZE (Ø 40 let), kategorie: B
    (Kateřina NEUBERGEROVÁ, Vítězslav HUJA, Václav ZITTA, Jitka MAŠÁTOVÁ)
  • 5. PARD+OLOM / CZE (Ø 54,3 let), kategorie: D
    (Naděžda SLAVÍKOVÁ, Blanka VAŘEKOVÁ, Karel NEVŘALA, Martin POLÁŠEK)

15. disciplína 2- žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZE (Ø 71 let), kategorie: H
    (Zdena NORKOVÁ, Oldřiška PĚKNÁ)
  • 2. SLAV / CZE (Ø 54,5 let), kategorie: D
    (Ivana VARHULÍKOVÁ, Hedvika MALEČKOVÁ)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 59,5 let), kategorie: E
    (Marie ZEITHAMLOVÁ, Zdeňka SIEBEROVÁ)

16. disciplína 8+ mM D-F

Kompletní posádky:
  • 2. OLOM+TŘEB / CZE (Ø 62,1 let), kategorie: F
    (Edvard KOŽUŠNÍK, Zdeněk BALEKA, Ladislav ŘOUTIL, Radim HLAVICA, Karel NEVŘALA, Radek VYHNÁLEK, Martin POLÁŠEK, Lubomír ZAPLETAL, Eva KLÍMOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 1. ČVKP+BLES+DUKL+VKSM+BOHM / CZE
    (Pavel ROZEHNAL, Jiří HLAD, Josef NEŠTICKÝ, Oldřich HEJDUŠEK)
  • 3. PARD+TŘEB / CZE
    (Petr URBAN, Martin PŘÍHODA, Roman GWOZDIAK, Jaromír PŘIHODA, Jeroen LEEUWEN, Vladimír HAUK, Jan CINERT, Richard JANÁK)

17. disciplína 2x mM A-C

Kompletní posádky:
  • 1. VKSM / CZE (Ø 42,5 let), kategorie: B
    (Tomáš ZEMAN, František KADA)
  • 3. SLAV / CZE (Ø 42 let), kategorie: B
    (Václav ZITTA, David KUČERA)
Nekompletní posádky:
  • 2. BŘEC / CZE
    (Antonín PŘIBIL)
  • 4. OLOM+UHHR / CZE
    (Martin POLÁŠEK)

18. disciplína 1x žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZE (Ø 61 let), kategorie: F
    (Hana VAJNEROVÁ)
  • 2. HODN / CZE (Ø 60 let), kategorie: F
    (Pavla SVITÁKOVÁ)
  • 3. PARD / CZE (Ø 64 let), kategorie: F
    (Naděžda SLAVÍKOVÁ)
  • 4. MĚLN / CZE (Ø 69 let), kategorie: G
    (Vlasta VAVŘÍNOVÁ)
  • 5. BOHM / CZE (Ø 65 let), kategorie: G
    (Zdeňka SIEBEROVÁ)
  • 6. VKSM / CZE (Ø 46 let), kategorie: C
    (Eliška ANDĚLOVÁ)

19. disciplína 2x mM D-M

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE (Ø 55 let)
    (Richard JANÁK, Vladimír HAUK)
  • 2. VKSM / CZE (Ø 62 let)
    (Brendan BUCKLEY, Miroslav PETÁK)
  • 3. ŠTĚT / CZE (Ø 50 let)
    (Pavel VRÁNEK, Petr VRÁNEK)
  • 4. HODN+BŘEC / CZE (Ø 63 let)
    (Lev BAŘINA, Zdeněk ŠIL)
  • 5. LSBR+LOKB / CZE (Ø 68 let)
    (Ivo KLEMEŠ, Jiří ODSTRČIL)

20. disciplína 4- mM

Kompletní posádky:
  • 1. PARD / CZE (Ø 52 let), kategorie: D
    (Roman GWOZDIAK, Jiří DRLÍK, Jaromír PŘIHODA, Jeroen LEEUWEN)
  • 2. PARD / CZE (Ø 36,5 let), kategorie: B
    (Filip JANURA, Jiří ZELINKA, Vojtěch ZEMAN, Pavel DOLEŽAL)
  • 3. LOUN / CZE (Ø 59,5 let), kategorie: E
    (Jiří JEREMIÁŠ, Jaroslav JANDA, Emil LAVIČKA, Václav HELŠUS)
Nekompletní posádky:
  • 4. SLAV+VKSM / CZE
    (Vítězslav HUJA, Václav ZITTA)
  • 5. UHHR+OSTP+OLOM / CZE
    (Karel NEVŘALA, Martin POLÁŠEK)

21. disciplína 4x- žM

Kompletní posádky:
  • 1. SLAV / CZE (Ø 66,5 let), kategorie: G
    (Hana DRDÁKOVÁ, Oldřiška PĚKNÁ, Zdena NORKOVÁ, Hana VAJNEROVÁ)
  • 2. HODN / CZE (Ø 54 let), kategorie: D
    (Stanislava MICHNOVÁ, Lenka BERNÁTKOVÁ, Jarmila MYSLÍKOVÁ, Pavla SVITÁKOVÁ)
  • 3. BOHM+SLAV / CZE (Ø 59,5 let), kategorie: E
    (Renata KRATINOVÁ, Jitka MAŠÁTOVÁ, Ivana VARHULÍKOVÁ, Světlana HORÁČKOVÁ)
  • 5. VKSM+SLAV / CZE (Ø 38,3 let), kategorie: B
    (Petra KLAUZOVÁ, Lucie ČERVINKOVÁ, Senta MARTYNENKO, Eliška ANDĚLOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 4. ČVKP+BLES / CZE
    (Jana SKOUPILOVÁ, Libuše STOKLASOVÁ, Pavla DUŠKOVÁ)
  • 6. MĚLN+ČVKB+LSBR / CZE
    (Alena HERINKOVÁ, Zdena OUŘEDNÍČKOVÁ, Helena ZEMANOVÁ)
  • 7. ČVKB+ADMI+BŘEC+ERV / CZE
    (Radka SLEZÁKOVÁ, Slávka KOUŘILOVÁ)

22. disciplína 8+ mM G-M

Kompletní posádky:
  • 1. ČVKP / CZE (Ø 75 let)
    (Jaroslav KESSL, Zdeněk MEJSTŘÍK, Pavel DEJMAL, Jan MACHÁČEK, Václav STOKLASA, Radko ŠABATA, Milan DUŠEK, Václav ZOUBEK, Pavel ŠALAMUN)
  • 2. OLOM+HODN+MĚLN+BŘEC / CZE (Ø 77,3 let)
    (Jiří URBAN, Lev BAŘINA, Vladimír ŠNAJDR, Václav TUČEK, Josef VONDROUŠ, Miloslav SOJKA, Jan DRÁBEK, Karel VANĚK, Milan KONÍČEK)

23. disciplína 2x mix M D-M

Kompletní posádky:
  • 1. ÚSTÍ / CZE (Ø 61,5 let)
    (Šárka ČERNÁ, Petr ŘEPKA)
  • 2. PARD / CZE (Ø 53 let)
    (Jaromír PŘIHODA, Zuzana PŘÍHODOVÁ)
  • 3. BOHM / CZE (Ø 58,5 let)
    (Jan VESECKÝ, Zdeňka SIEBEROVÁ)
  • 4. SLAV+LOKB / CZE (Ø 65 let)
    (Hana DRDÁKOVÁ, Jiří ODSTRČIL)
  • 5. TŘEB / CZE (Ø 59 let)
    (Magdalena GUTWILLINGER, Jan BOUDA)
  • 6. VKSM+SLAV / CZE (Ø 55 let)
    (Tomáš ZEMAN, Ivana VARHULÍKOVÁ)
  • 7. OLOM / CZE (Ø 50,5 let)
    (Karel NEVŘALA, Vendula VEČEŘOVÁ)
Nekompletní posádky:
  • 8. BOHM+SLAV / CZE
    (Jitka MAŠÁTOVÁ)

24. disciplína 8+ mM A-C

Nekompletní posádky:
  • 1. PARD+TŘEB / CZE
    (Petr URBAN, Jiří DRLÍK, Jiří ZELINKA, Filip JANURA, Vojtěch ZEMAN, Marek VÁGNER, Roman GWOZDIAK, Pavel DOLEŽAL)
ZpětTisk